کد خبر: ۹۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد:
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: طبق روال و برنامه ریزی های اواخر سال گذشته و سال جاری یکی از اقدامات عمران و حمل ونقل احداث دوربرگردان ابوطالب شمالی بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب اظهار داشت: در وضعیت موجود خودروهایی که می خواهند وارد بولوار ابوطالب شوند در محل دوربرگردان همسطحی که در بزرگراه ایجاد شده تغییر مسیر می‌دهند که تصادفات منجر‌ به فوت و جرح مربوط به همین دوربرگردان بوده است به گونه ای که در طول یک سال گذشته حدود 24 تصادف منجر به فوت و جرح ذر این مسیر رخ داده است. 
وی با بیان اینکه دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب ۲۲ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود، گفت: سازمان عمران شهرداری با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال مجری این پروژه است، این پروژه به سبک تک قوسی بتنی احداث خواهد شد، عرض باند ۹ متر و در محل دور زدن به ۱۲ متر‌ خواهد رسید؛ همچنین 600 مترمربع مساحت زیرسازی پل است. 
کاظمی ادامه داد: موضوعات مربوط به ایمنی بزرگراه و زیست محیطی و تردد شهروندان و ترافیکی که کنون به ناچار به میدان سپاد منتقل می‌شود ما را بر آن‌ داشت که این پروژه در اولویت اجرا قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال تقریبا 4 پروژه را در حوزه حمل و نقل و عمران داریم و پروژه هایی که اواخر سال گذشته و اوایل امسال عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود نظیر جلوخان فردوسی، جاده محمدآباد، دوربرگردان آیت اله هاشمی رفسنجانی، چپگرد شهید ناصری و بولوار کشاورز از مهرماه آماده بهره برداری خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.