کد خبر: ۹۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد:
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: طبق روال و برنامه ریزی های اواخر سال گذشته و سال جاری یکی از اقدامات عمران و حمل ونقل احداث دوربرگردان ابوطالب شمالی بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب اظهار داشت: در وضعیت موجود خودروهایی که می خواهند وارد بولوار ابوطالب شوند در محل دوربرگردان همسطحی که در بزرگراه ایجاد شده تغییر مسیر می‌دهند که تصادفات منجر‌ به فوت و جرح مربوط به همین دوربرگردان بوده است به گونه ای که در طول یک سال گذشته حدود 24 تصادف منجر به فوت و جرح ذر این مسیر رخ داده است. 
وی با بیان اینکه دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب ۲۲ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود، گفت: سازمان عمران شهرداری با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال مجری این پروژه است، این پروژه به سبک تک قوسی بتنی احداث خواهد شد، عرض باند ۹ متر و در محل دور زدن به ۱۲ متر‌ خواهد رسید؛ همچنین 600 مترمربع مساحت زیرسازی پل است. 
کاظمی ادامه داد: موضوعات مربوط به ایمنی بزرگراه و زیست محیطی و تردد شهروندان و ترافیکی که کنون به ناچار به میدان سپاد منتقل می‌شود ما را بر آن‌ داشت که این پروژه در اولویت اجرا قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال تقریبا 4 پروژه را در حوزه حمل و نقل و عمران داریم و پروژه هایی که اواخر سال گذشته و اوایل امسال عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود نظیر جلوخان فردوسی، جاده محمدآباد، دوربرگردان آیت اله هاشمی رفسنجانی، چپگرد شهید ناصری و بولوار کشاورز از مهرماه آماده بهره برداری خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.