کد خبر: ۹۹۹۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
مدیر کل بنیاد مسکن ایلام:
مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: به تازگی ۱۰۰ میلیارد تومان برای فاز دوم خسارت سیل ایلام ابلاغ شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب الله محبی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیش از ۲۲ هزار مسکونی در استان ایلام در سیل فروردین ماه ۹۸ مورد ارزیابی کارشناسان  بنیاد مسکن قرار گرفته که ۱۶ هزار واحد مسکونی از این تعداد دچار خسارت شده اند.

وی افزود: در فاز اول ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به واحدهای خسارت دیده ابلاغ شده که از این میزان بیش از ۵۱ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده و مابقی نیز در در حال پرداخت است.

محبی افزود: در فاز اول پرداخت خسارت سیل همچنین ۱۶ میلیارد تومان اعتبار بلاعوض به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن ایلام تصریح کرد: برای فاز دوم پرداخت تسهیلات به متقاضیان به تازگی ۱۰۰ میلیارد تومان ابلاغ شده و این میزان اعتبار بین واحدهای خسارت دیده که برای آنها پرونده تشکیل شده به مرور پرداخت می شود.

وی افزود: فاز اوم سایت جدید روستای چم شیر آماده واگذاری به مردم منطقه است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.