کد خبر: ۹۹۹۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فرماندار مهران خبر داد
فرماندار مهران با اشاره به اینکه مهران آماده تردد زوار اربعین حسینی گفت: زیرساخت ها این مرز برای تردد در ایام اربعین فراهم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسد قاسمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: گام‌های موثری در زمینه زیرساخت های اربعین برداشته شده و امکانات و زیرساخت های استان  در اربعین امسال متفاوت تر از سال‌های گذشته است.

وی افزود: سرعت بخشی به اتمام زیرساخت های اربعین با حذف ویزای اربعین مضاعف شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به پیش بینی ها، باورمان این است که جمعیتی به مراتب بالاتر از سنوات گذشته از مرز بین المللی مهران تردد خواهند کرد، بنابراین در توسعه زیرساخت ها برای خلق عظیم ترین کنگره اربعین تلاش مضاعفی کرده ایم تا رضایت زائرین را شاهد باشیم.

قاسمی اضافه کرد: برای تسهیل در تردد در زمان اربعی، هرگونه حفاری در زمان اربعین با هماهنگی کمیته حفاری صورت گیرد، و پاسخ استعلامات برای حفاری ظرف ۴۸ ساعت انجام گیرد.

وی عنوان کرد: علاوه بر اعتبارات شهرستانی با زحمات و دستور استاندار ایلام برای احداث روگذر و زیرگذر، کنار گذر غربی و روکش آسفالت  کنارگذر غربی که نقش بسزایی در تسهیل  تردد و روانسازی ترافیک به میزان قریب ۶۰درصد دارد، مبلغی بالغ بر ۳۰میلیارد تومان از محل اعتبارات زیرساختهای اربعین و اعتبارات استانی اختصاص داده شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، اربعین
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.