کد خبر: ۹۹۹۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: ۲۴ پروژه آبرسانی در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نورالله تیموری اظهار داشت: پروژههای  آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند شد.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار ایلام به شهرستان‌ها با تخصیص اعتبارات ملی و استانی  ١٨ پروژه آبرسانی نیز در روستاهای سطح استان به بهره‌برداری خواهند رسید.

مدیرعامل آبفار ایلام تصریح کرد: تعداد ٨٠ روستا با جمعیتی بالغ بر ٢٩ هزار و ۹۸۴ نفر از برکات اجرای این پروژه‌ها آبرسانی بهره‌مند و از نعمت آب آشامیدنی سالم و کافی برخوردار خواهند شد.

وی شاخص کیفیت آب شرب روستایی استان را بالاتر از میانگین کشوری دانست و تاکید کرد: شاخص کیفیت آب شرب روستایی در ایلام هم‌اکنون به بالای ۹۹ درصد رسیده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.