کد خبر: ۹۹۹۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
طی سال جاری؛
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از تشکیل سه هزار و ۸۶۵ فقره پرونده تخلف صنفی در استان طی سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد دهقان در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۴ هزار و ۲۱۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی، عمده و خرده فروشی، انبار و سردخانه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: از این میزان سه هزار و ۸۶۵ مورد پرونده تخلف کشف شد که ارزش ریالی این پرونده ها  ۲۶۱ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال است.

دهقان با اشاره به تعداد شکایات واصله مردمی افزود: طی این مدت یک‌هزار و ۸۷۲ مورد شکایت قابل پیگیری وجود داشت که ۸۲۵ مورد غیرمتخلف شناسایی شد و همچنین ۲۰۷ مورد نیز در حال بررسی است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد: از کل گزارشات دریافتی یک‌هزار و ۸۳ مورد مربوط به گزارش مردمی و ۷۸۹ مورد مربوط به ناظران افتخاری است.

در ادامه این جلسه مقرر شد دستگاه‌های اجرایی نظرات و پیشنهادات و راه کارهای خود را در خصوص تنظیم بازار مرغ ارائه دهند تا تدابیر لازم سنجیده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.