کد خبر: ۹۹۹۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
طی سال جاری؛
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از تشکیل سه هزار و ۸۶۵ فقره پرونده تخلف صنفی در استان طی سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد دهقان در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۴ هزار و ۲۱۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی، عمده و خرده فروشی، انبار و سردخانه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: از این میزان سه هزار و ۸۶۵ مورد پرونده تخلف کشف شد که ارزش ریالی این پرونده ها  ۲۶۱ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال است.

دهقان با اشاره به تعداد شکایات واصله مردمی افزود: طی این مدت یک‌هزار و ۸۷۲ مورد شکایت قابل پیگیری وجود داشت که ۸۲۵ مورد غیرمتخلف شناسایی شد و همچنین ۲۰۷ مورد نیز در حال بررسی است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد: از کل گزارشات دریافتی یک‌هزار و ۸۳ مورد مربوط به گزارش مردمی و ۷۸۹ مورد مربوط به ناظران افتخاری است.

در ادامه این جلسه مقرر شد دستگاه‌های اجرایی نظرات و پیشنهادات و راه کارهای خود را در خصوص تنظیم بازار مرغ ارائه دهند تا تدابیر لازم سنجیده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.