کد خبر: ۹۹۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اعمال کسری خدمت برای سربازانی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذارنند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سردار موسی کمالی (رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح) با اعلام خبر اعمال کسری خدمت برای سربازانی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذارنند، خبر داد و گفت: این موضوع به تمامی ادارات و دانشگاه‌ها ابلاغ شده است و همه موظفند که این موضوع را رعایت کنند.

وی ادامه داد: عدم اعمال کسری خدمت از سوی دستگاه‌ها تخلف محسوب می‌شود. تاکنون به افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، هیچ‌گونه کسری خدمت تعلق نمی‌گرفت.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این افراد باید حتی با وجود دارا بودن شرایط مختلف کسری خدمت، خدمت را به صورت تمام می‌گذراندند، اما با ابلاغیه جدید این افراد نیز می‌توانند از کسری خدمت در صورت داشتن شرایط استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.