کد خبر: ۹۹۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اعمال کسری خدمت برای سربازانی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذارنند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سردار موسی کمالی (رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح) با اعلام خبر اعمال کسری خدمت برای سربازانی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذارنند، خبر داد و گفت: این موضوع به تمامی ادارات و دانشگاه‌ها ابلاغ شده است و همه موظفند که این موضوع را رعایت کنند.

وی ادامه داد: عدم اعمال کسری خدمت از سوی دستگاه‌ها تخلف محسوب می‌شود. تاکنون به افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، هیچ‌گونه کسری خدمت تعلق نمی‌گرفت.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این افراد باید حتی با وجود دارا بودن شرایط مختلف کسری خدمت، خدمت را به صورت تمام می‌گذراندند، اما با ابلاغیه جدید این افراد نیز می‌توانند از کسری خدمت در صورت داشتن شرایط استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.