کد خبر: ۹۹۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
فرمانده انتظامی استان قزوین:
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۹۳ کیلو مواد مخدر تریاک طی یک عملیات مشترک بین پلیس قزوین و تهران بزرگ و دستگیری یک نفر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار مهدی حاجیان در این باره اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی در اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد فرد یا افرادی با استفاده از یک دستگاه کامیون قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر از استان های جنوبی  به استان تهران را دارند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: با تلاش عوامل این پلیس طی هماهنگی های لازم اطلاعات تکمیلی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ پس از دریافت اطلاعات و انجام اقدامات فنی و مراقبتی لازم، در محور های مواصلاتی موفق به شناسائی کامیون مورد نظر  شده که طی عملیات ضربتی آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از کامیون توقیفی مقدار ۹۳ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که در خودروی مورد نظر جاسازی شده بود کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.

سردار حاجیان در پایان خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان تهران معرفی شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.