کد خبر: ۹۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
مدیرکل هواشناسی خوزستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از امشب تا اواسط هفته جاری در نیمه جنوبی، مرکزی و شهرهای ساحلی استان استان شاهد افزایش رطوبت و شرجی خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طبق نمایش نقشه های هواشناسی خوزستان آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری و در نیمه شرقی و شمالی گاهی افزایش ابر و همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: طی امشب تا اواسط هفته اینده در نیمه جنوبی، مرکزی و شهرهای ساحلی استان خوزستان شاهد افزایش رطوبت و شرجی خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۴۶.۳ درجه گرمترین و ایذه با ۲۲.۲ خنکترین شهر های استان بودند.

سبزه زاری همچنین در در خصوص حداقل و حداکثر دمای شهر اهواز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز در بالا ترین درجه خود به ۴۴.۵ و حداقل دما به ۲۹.۷ رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.