کد خبر: ۹۹۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
با حضور معاون خدمات شهری و جمعی از اعضای شورای شهر صورت گرفت؛
طی مراسمی، بازارچه همدلی برای بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در حاشیه این مراسم با عنوان خبر بالا به ارائه توضیحات در خصوص این بازارچه پرداخت و گفت: با برپایی این بازارچه، برای 45 نفر به‎طور مستقیم و 100 نفر غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه 42 غرفه در این بازارچه میزبان بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت خواهد بود، ادامه داد: بانوان سرپرست خانوار در 20 غرفه، موسسه‌های خیریه و شهروندان دارای معلولیت نیز در 22 غرفه امکان ارائه محصول و تولیدات خود را دارند. 
یعقوبی اضافه کرد: محل جای‎گذاری این بازارچه دائمی و در ابتدای بولوار هنرستان است، اما مسئولان غرفه‎ها ثابت نخواهند بود و در هر دوره میزبانی تعدادی از بانوان، موسسه‎های خیریه و شهروندان دارای معلولیت خواهند بود. 
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: فضای در نظر گرفته شده، حدود 1200 متر است و 100 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. 
وی با تاکید بر اینکه فضای بازارچه برای شهروندان دارای معلولیت مناسب‎سازی شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این پارکینگ با ظرفیت 20 خودرو نیز برای رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است. همچنین یک مجموعه فروش گل و یک مجموعه فروش کتاب با تخفیف 50 درصدی نیز در مجموعه به ارائه خدمات می‏پردازند. 
یعقوبی افزود: در این بازارچه شاهد عرضه مستقیم کالاهای دستی که در منزل تهیه می‎شود، تولیدات مراکز خیریه، بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت خواهیم بود که اگر با استقبال شهروندان رو به رو شود، در نقاط دیگر شهر هم تعبیه خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.