کد خبر: ۹۹۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
با حضور معاون خدمات شهری و جمعی از اعضای شورای شهر صورت گرفت؛
طی مراسمی، بازارچه همدلی برای بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در حاشیه این مراسم با عنوان خبر بالا به ارائه توضیحات در خصوص این بازارچه پرداخت و گفت: با برپایی این بازارچه، برای 45 نفر به‎طور مستقیم و 100 نفر غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه 42 غرفه در این بازارچه میزبان بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت خواهد بود، ادامه داد: بانوان سرپرست خانوار در 20 غرفه، موسسه‌های خیریه و شهروندان دارای معلولیت نیز در 22 غرفه امکان ارائه محصول و تولیدات خود را دارند. 
یعقوبی اضافه کرد: محل جای‎گذاری این بازارچه دائمی و در ابتدای بولوار هنرستان است، اما مسئولان غرفه‎ها ثابت نخواهند بود و در هر دوره میزبانی تعدادی از بانوان، موسسه‎های خیریه و شهروندان دارای معلولیت خواهند بود. 
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: فضای در نظر گرفته شده، حدود 1200 متر است و 100 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. 
وی با تاکید بر اینکه فضای بازارچه برای شهروندان دارای معلولیت مناسب‎سازی شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این پارکینگ با ظرفیت 20 خودرو نیز برای رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است. همچنین یک مجموعه فروش گل و یک مجموعه فروش کتاب با تخفیف 50 درصدی نیز در مجموعه به ارائه خدمات می‏پردازند. 
یعقوبی افزود: در این بازارچه شاهد عرضه مستقیم کالاهای دستی که در منزل تهیه می‎شود، تولیدات مراکز خیریه، بانوان سرپرست خانوار و شهروندان دارای معلولیت خواهیم بود که اگر با استقبال شهروندان رو به رو شود، در نقاط دیگر شهر هم تعبیه خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.