کد خبر: ۹۹۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
فرماندار ایلام خبر داد
فرماندار ایلام از توسعه امکانات و زیرساخت ها در روستاهای شهرستان ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خیرالله گراوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اعتبارات لازم برای آسفالت معابر روستاهای شهرستان ایلام اختصاص یافته و در همین حال کار در بعضی از مناطق شروع شده است.

وی افزود: کار آسفالت معابر روستایی همچنان در سطح شهرستان ادامه دارد.

گراوند تصریح کرد: برای توسعه گردشگری در منطقه سیوان، توسعه زیرساخت های ارتباطی، تلفن همراه، جاده دسترسی، اجرای طرح های در روستاها و...در دستور کار مسئولان قرار دارد.

وی افزود: بخش سیوان و مخصوصا دهستان میش‌خاص دارای ظرفیت‌های عظیم گردشگری و اقتصادی است و با همت مردم و مسئولان این پتانسیل‌ها به معنای واقعی شکوفا خواهد شد.

فرماندار ایلام بیان داشت: ایمن سازی شبکه مخابراتی و تسهیل در آنتن دهی منطقه سیوان بسیار ضروری است و قرار است مخابرات طرحی را تهیه و نسبت به زمینی کردن فیبر نوری و توسعه شبکه موبایل و اینترنت پرسرعت در منطقه اقدام کند.

وی اضافه کرد: رفع  نقاط حادثه خیز روستاهای بخش سیوان، ترمیم و ایجاد راه دسترسی به مناطق گردشگری را با هدف تسهیل تردد را نیز پیگیری خواهیم کرد.

فرماندار ایلام گفت: انجام کار های عمرانی نظیر طرح هادی روستایی نقش مهمی در ایجاد انگیزه برای کار و فعالیت در روستاها را به دنبال دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، گردشگری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.