کد خبر: ۹۹۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از رفع نقص سیستم روشنایی مسیرهای ارتباطی ایلام برای اربعین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نوراله دلخواه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: افزایش سطح ایمنی در جاده‌ها یک ضرورت و از اهداف اصلی سازمان راهداری است و این موضوع در تونل‌ها حساسیت بیشتری داشته و از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی گفت: رفع نقص و تعمیر کامل سیستم روشنایی پایانه مرزی مهران به طول ۱۲ کیلومتر از پل زائر تا پایانه مرزی به پایان رسیده است.

وی افزود: رفع نقص و تعمیر سیستم روشنایی در تونل‌های آزادی، کربلا و پیامبر اعظم استان ایلام به طول بیش از ۳ کیلومتر انجام شده است.

دلخواه با بیان اینکه بیش از ۳ کیلومتر از تونل‌های استان ایلام از لحاظ روشنایی رفع نقص و تعمیر شده اند، بیان کرد: تونل آزادی ۱۲۰۰ متر، تونل کربلا ۴۲۰ متر و تونل پیامبر اعظم به طول ۱۵۰۰ متر از لحاظ روشنایی تعمیر شده اند.

وی با اشاره به اینکه عملیات روشنایی پلیس راه سپتون شهرستان دهلران در حال اجرا بوده و تا اربعین به بهره برداری می‌رسد اضافه کرد: تمام محورهای مواصلاتی استان ایلام به چراغ چشمک زن مجهز شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با بیان اینکه روشنایی کنارگذر شرقی استان ایلام به طول ۸ کیلومتر انجام شده است گفت: همچنین عملیات روشنایی مهدی آباد به طول۱۶۰۰ متر تکمیل و به پایان رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.