کد خبر: ۹۹۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از رفع نقص سیستم روشنایی مسیرهای ارتباطی ایلام برای اربعین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نوراله دلخواه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: افزایش سطح ایمنی در جاده‌ها یک ضرورت و از اهداف اصلی سازمان راهداری است و این موضوع در تونل‌ها حساسیت بیشتری داشته و از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی گفت: رفع نقص و تعمیر کامل سیستم روشنایی پایانه مرزی مهران به طول ۱۲ کیلومتر از پل زائر تا پایانه مرزی به پایان رسیده است.

وی افزود: رفع نقص و تعمیر سیستم روشنایی در تونل‌های آزادی، کربلا و پیامبر اعظم استان ایلام به طول بیش از ۳ کیلومتر انجام شده است.

دلخواه با بیان اینکه بیش از ۳ کیلومتر از تونل‌های استان ایلام از لحاظ روشنایی رفع نقص و تعمیر شده اند، بیان کرد: تونل آزادی ۱۲۰۰ متر، تونل کربلا ۴۲۰ متر و تونل پیامبر اعظم به طول ۱۵۰۰ متر از لحاظ روشنایی تعمیر شده اند.

وی با اشاره به اینکه عملیات روشنایی پلیس راه سپتون شهرستان دهلران در حال اجرا بوده و تا اربعین به بهره برداری می‌رسد اضافه کرد: تمام محورهای مواصلاتی استان ایلام به چراغ چشمک زن مجهز شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با بیان اینکه روشنایی کنارگذر شرقی استان ایلام به طول ۸ کیلومتر انجام شده است گفت: همچنین عملیات روشنایی مهدی آباد به طول۱۶۰۰ متر تکمیل و به پایان رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.