کد خبر: ۹۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
رئیس اداره فنی راهداری آذربایجان‌شرقی:
رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۳ راهدارخانه بین راهی در استان بهسازی شد و ۳ راهدارخانه نیز در مرحله مکان یابی برای احداث است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا رسول زاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این راهدارخانه ها برای استقرار و ارایه خدمات بهتر در ایام مختلف سال به نیروهای راهداری و در مواردی به نیروهای هلال احمر، پلیس راه و مسافران در راه مانده بهسازی شده است.

وی اظهار داشت: امسال پلیس راه های مرند و خداآفرین نیز احداث و بهسازی شده و نگهداری و تعمیرات ضروری ۸ باب پلیس راه بین راهی، برنامه ریزی برای احداث قرارگاه پلیس راه استان در شهرک خاوران و توسعه محوطه پایانه مرزی جلفا به مساحت ۱۵ هزار مترمربع انجام شده است.

رییس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه تعداد کل پل های عابر پیاده در حال بهره برداری در سطح استان ۳۶ دستگاه است، گفت: از این تعداد ۲۱ دستگاه قبل از سال ۹۲ توسط اداره کل راه و شهرسازی (راه و ترابری سابق) و ۱۵ دستگاه توسط اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان احداث شده است.

رسول زاده، ادامه داد: پل عابر پیاده مکانیزه محور بناب – مراغه نیز در تقاطع محله دیزج بناب با اعتبارات سازمانی با بیش از ۱۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ احداث و بهره برداری شده است.

وی یادآوری کرد: اولویت های احداث پل عابر پیاده در استان با توجه به فراخوان عمومی منتشره در اواسط تیر سال ۹۸ از سوی سازمان راهداری و حمل  و نقل جاده ای در سایت این اداره کل قابل مشاهده و در دسترس عموم قرار دارد و کلیه سرمایه گذاران  بخش خصوصی (اعم از شرکتها، کارخانه ها، کارگاه های تولیدی صنعتی و خدماتی، کانونهای تبلیغاتی و خیرین پل ساز) می توانند با مراجعه به اداره امور بازرگانی اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی و ارائه پیشنهاد اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.