کد خبر: ۹۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
رئیس اداره فنی راهداری آذربایجان‌شرقی:
رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۳ راهدارخانه بین راهی در استان بهسازی شد و ۳ راهدارخانه نیز در مرحله مکان یابی برای احداث است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا رسول زاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این راهدارخانه ها برای استقرار و ارایه خدمات بهتر در ایام مختلف سال به نیروهای راهداری و در مواردی به نیروهای هلال احمر، پلیس راه و مسافران در راه مانده بهسازی شده است.

وی اظهار داشت: امسال پلیس راه های مرند و خداآفرین نیز احداث و بهسازی شده و نگهداری و تعمیرات ضروری ۸ باب پلیس راه بین راهی، برنامه ریزی برای احداث قرارگاه پلیس راه استان در شهرک خاوران و توسعه محوطه پایانه مرزی جلفا به مساحت ۱۵ هزار مترمربع انجام شده است.

رییس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه تعداد کل پل های عابر پیاده در حال بهره برداری در سطح استان ۳۶ دستگاه است، گفت: از این تعداد ۲۱ دستگاه قبل از سال ۹۲ توسط اداره کل راه و شهرسازی (راه و ترابری سابق) و ۱۵ دستگاه توسط اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان احداث شده است.

رسول زاده، ادامه داد: پل عابر پیاده مکانیزه محور بناب – مراغه نیز در تقاطع محله دیزج بناب با اعتبارات سازمانی با بیش از ۱۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ احداث و بهره برداری شده است.

وی یادآوری کرد: اولویت های احداث پل عابر پیاده در استان با توجه به فراخوان عمومی منتشره در اواسط تیر سال ۹۸ از سوی سازمان راهداری و حمل  و نقل جاده ای در سایت این اداره کل قابل مشاهده و در دسترس عموم قرار دارد و کلیه سرمایه گذاران  بخش خصوصی (اعم از شرکتها، کارخانه ها، کارگاه های تولیدی صنعتی و خدماتی، کانونهای تبلیغاتی و خیرین پل ساز) می توانند با مراجعه به اداره امور بازرگانی اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی و ارائه پیشنهاد اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.