کد خبر: ۹۹۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
مدیرکل هواشناسی خوزستان:
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: طبق گزارش نقشه های هواشناسی در استان، پایان هفته گرمی را با افزایش هوا شاهد خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگاران ، اظهار کرد: طبق بررسی های نقشه های هواشناسی ضریب ناپایداری طی امروز و فردا در مناطق مرتفع شمالی و شرقی است که موجب افزایش ابرو احتمال بارش پراکنده و رعد و برق و تند باد لحظه ای نیز در این مناطق وجود دارد.

وی افزود: وزش باد متوسط طی امروز به ویژه در نیمه جنوبی و غربی و مناطقی از مرکز استان پیش بینی می شود که کاهش دید افقی ناشی از گرد و غبار موقتی در ساعاتی از بعد از ظهر در مناطق مرکزی دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان عنوان کرد: تا فردا شاهد کاهش یک تا ۲ درجه ای دما خواهیم بود.

سبزه زاری تصریح کرد: از دوشنبه تا پایان هفته روند افزایشی هوا وجود خواهد داشت.

وی گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته دهدز با ۲۲.۱ درجه خنکترین شهر و شوش با ۴۷.۸ درجه گرمترین شهر استان بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان همچنین با اشاره به بارش باران در برخی شهر های استان بیان کرد: میزان بارش باران در دهدز ۷.۸ میلیمتر، ایذه ۲.۴ میلی متر و لالی ۱.۲ میلیمتر بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.