کد خبر: ۹۹۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه سقف مجموع سهمیه‌ها و مجوزهای طرح ترافیک روزانه 103 هزار مورد است، گفت: خودروهای آتش‌نشانی، اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت‌های آب، برق و گاز معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با موضوع «جای خالی فرشتگان نجات در حلقه دوم ترافیک» که در قالب این درخواست از شهرداری تقاضا شده است مشاغل دولتی حساس مانند پرستارها، پیراپزشکان، پزشکان ، آتش‌نشانان از تخفیف طرح ترافیک و زوج و فرد سابق برخوردار شوند، اظهار داشت: طبق مصوبه شورای ترافیک شهر تهران، خودروهای آتش‌نشانی، اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت‌های آب، برق و گاز معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک هستند.

وی افزود: خودروهای عملیاتی آتش نشانی معاف از پرداخت عوارض طرح‌ترافیک‌ است، اما پرسنل آتش نشانانی مانند همه کارمندان و مشاغل مختلف در شهر تهران، به منظور رفت و آمد با خودرو شخصی به محل کار باید عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا را پرداخت کنند.

مدیر واحد در ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیکی در مورد سهمیه طرح ترافیک پزشکان اظهار داشت: تعداد سهمیه تخصیص یافته به پزشکان و پیراپزشکان در سال ۹۸ مشابه سال ۹۷ بوده، که جهت تخصیص به سازمان نظام پزشکی تحویل داده شده است.

سعیدیان فر با اشاره به اینکه با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهر تهران، سقف مجموع سهمیه‌ها و مجوزهای روزانه 103 هزار سهیمه برای طرح ترافیک در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: سهمیه‌های مربوط به نظام پزشکی مانند تمام سهمیه های تخصیص یافته به تمام ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، دارای مجوز تردد در روزهای آلودگی هوا است و صاحبان سهمیه‌های مذکور می‌توانند از بسته‌های اعتباری تخفیف دار نیز بهره‌مند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.