کد خبر: ۹۹۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: خط انتقال آب از ایستگاه پمپاژ محمد شهر به بیرجند تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین امامی در حاشیه مراسم بازدید وزارت نیرو از ایستگاه پمپاژ محمد شهر بیان کرد: پروژه انتقال آب از ایستگاه پمپاژ محمد شهر به بیرجند قریب به ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: این طرح شامل ۱۵ کیلومتر خط انتقال چدن به قطر ۶۰۰ میلیمتر، یک مخزن سه هزار متر مکعب، ایستگاه پمپاژ، مخزن جمع آوری دو هزار متر مکعب و خطوط جمع آوری چاه ها به طول ۱۰ کیلومتر است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی اظهار کرد: این پروژه تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد و آب از دشت محمد شهر به بیرجند منتقل می شود.

امامی با بیان اینکه تاکنون ۵۰ میلیارد تومان برای ایستگاه پمپاژ محمد شهر به بیرجند هزینه شده است، اظهار کرد: برای طرح انتقال آب از دشت مختاران به بیرجند ۹۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.