کد خبر: ۹۹۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
وزیر نیرو خبر داد
وزیر نیرو با بیان اینکه وزارت نیرو در خراسان جنوبی یک هزار و ۳۶۰ پروژه در بخش های مختلف در دست اجرا دارد، گفت: بیش از هشت هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا اردکانیان در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگرچه با تحریم های سنگین اعمال شده، شرایط طرح های توسعه کشور مطلوب نیست اما در بخش آب و برق روند خوبی داریم.

وی با بیان اینکه وزارت نیرو در خراسان جنوبی یک هزار و ۳۶۰ پروژه در بخش های مختلف در دست اجرا دارد، افزود: بیش از هشت هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها اختصاص یافته و ۴۰ درصد پروژه ها پیشرفت دارند.

وزیر نیرو ادامه داد: بخشی از این پروژه ها تا پایان سال جاری، بخشی تا پایان دولت دوازدهم و برخی بعد از دولت دوازدهم به بهره برداری می رسد.

اردکانیان  با اشاره به بازدیدهای انجام شده در سفر یک روزه خود به خراسان جنوبی بیان کرد: کلنگ زنی عملیات آبرسانی به طبس از  پروژه های مهمی بوده که تا بهار ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

وی با تأکید بر اینکه حفظ حیات مسکون برای ما یک ضرورت ملی است، افزود: با توجه به مرزی بودن خراسان جنوبی برای تامین دراز مدت آب استان اقدامات و مطالعاتی انجام شده است.

اردکانیان بیان کرد: وزارت نیرو با پیشنهاد وزارت امور خارجه به عنوان مسئول کمیسیون همکاری مشترک با افغانستان انتخاب شده که از این حیث همکاری خوبی با خراسان جنوبی خواهیم داشت تا رونق مورد انتظار در روابط دو کشور همسایه پدیدار ش
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.