کد خبر: ۹۹۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ​عملیات احداث ۳ زیرگذر جاده ای در محورهای اراک-سلفچگان، فرمهین-آشتیان و آشتیان-راهجرد در استان مرکزی رو به اتمام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا اختری اظهار داشت: زیرگذر حاجی‌آباد واقع در محور اراک - سلفچگان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سال ۹۷-۹۸ در حال اجرا است، گفت: تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است.

اختری به عملیات اجرایی زیرگذر نادرآباد واقع در محور فرمهین-آشتیان اشاره کرد و افزود: این پروژه در سال ۱۳۹۶ با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال جهت عملیات خاکبرداری، اجرای باکس بتنی و اجرای دیوار حائل بتنی آغاز به کار کرد و در سال ۹۷ نیز ۲ هزار میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل عملیات اجرایی تا مرحله روسازی اختصاص یافت.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی اضافه کرد: این پروژه در حال حاضر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰۰ میلیون ریال در مرحله اجرای ۴۵۰۰ مترمربع عملیات روسازی راه قرار دارد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی زیرگذر کردیجان واقع در محور آشتیان-راهجرد اظهار کرد: این پروژه در سال ۹۷ با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۲۰ میلیون ریال و اجرای عملیات‌های خاکبرداری به حجم ۳ هزار مترمکعب، ۶۰۰ متر قالب بندی، یک هزار و ۴۰۰ مترمکعب بتن‌ریزی اجرایی شد و برای سال جاری و ادامه کار با ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت عملیات اجرایی دال بتنی، خاکبرداری و خاکریزی، جدول گذاری، آسفالت و ... در دستور کار اداره نگهداری ابنیه فنی راهداری استان مرکزی قرار دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.