کد خبر: ۹۹۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
معاون اداره کل راهداری لرستان خبر داد
معاون اداره کل راهداری لرستان از افزایش ۵۱ درصدی تلفات سوانح جاده‌ای در این استان طی ۳ ماهه نخست امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عارف امرایی در کمیسیون ایمنی راه های لرستان با اشاره به اینکه در جریان سیل ۶۰۰ کیلومتر از راه های استان تخریب شد، اظهار داشت: همچنین ۲۰۰ پل به صورت ۱۰۰ درصدی تخریب شد.

وی تصریح کرد: در مجموع سیل بالغ بر ۱۱۳۰ میلیارد خسارت به راه های لرستان وارد کرد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان افزود: متاسفانه با وقوع سیل، فرصت ایمن سازی محورها را از دست دادیم و ایمنی راه های استان به مخاطره افتاد.

امرایی با اشاره به اینکه در سه ماهه نخست امسال ۱۱۵ نفر در جاده های استان جان خود را از دست دادند، گفت: این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۷۶ نفر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: شاهد رشد ۵۱ درصدی تلفات جاده ای در لرستان طی سه ماهه نخست امسال بوده ایم.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بیان اینکه در تیرماه امسال تلفات تصادفات جاده ای ۳۰ درصد کاهش یافته است، یادآور شد: امیدواریم روند کاهشی تلفات در مردادماه نیز تداوم یابد.

امرایی ادامه داد: بررسی ها نشان می دهد کاهش آمار تصادفات مستلزم خرد جمعی و همکاری همه دستگاه ها است؛ خوشبختانه تعامل خوبی بین راهداری و پلیس راه استان وجود دارد و این امر نوید بخش مسیر پویایی است.
برچسب ها: شهرفردا ، لرستان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.