کد خبر: ۹۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد
رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان شهر مشهد ساخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهدی نعمتی خیرآبادی در این خصوص عنوان کرد: پارک موضوعی کودک و سلامت به عنوان اولین پارک موضوعی واقع در منطقه ۱۰ شهرداری مشهد است که جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی ایجاد خواهد شد.
وی افزود: بخش زیادی از مساحت ۳.۳ هکتاری این پروژه قرار است به ساخت فضای سبز عمومی و پارکینگ اختصاص یابد.
نعمتی با اشاره به اینکه بخش محدودی از این پارک مطابق ضوابط به صورت سرپوشیده برای خدمات رفاهی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است، بیان کرد: سرمایه‌گذار این پروژه در طرح پیشنهادی خود که در راستای تحقق شعار مشهد شهر دوستدار کودک تعریف شده است، به جنبه‌های آموزشی در حوزه‌های شناختی، حرکتی و خلاقیت کودکان پرداخته است. طراحان این پروژه تلاش داشته‌اند از طریق بازی و تفریح در کنار رشد جسمانی، رشد ذهنی و عاطفی کودکان را نیز ایجاد کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازنگری در طرح اعتبار پروژه پارک موضوعی کودک و سلامت به ۳۴۴ میلیارد ریال می‌رسد که مقرر گردیده ظرف مدت ۲ سال ساخت این پروژه، تامین شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.