کد خبر: ۹۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد
رییس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان شهر مشهد ساخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهدی نعمتی خیرآبادی در این خصوص عنوان کرد: پارک موضوعی کودک و سلامت به عنوان اولین پارک موضوعی واقع در منطقه ۱۰ شهرداری مشهد است که جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی ایجاد خواهد شد.
وی افزود: بخش زیادی از مساحت ۳.۳ هکتاری این پروژه قرار است به ساخت فضای سبز عمومی و پارکینگ اختصاص یابد.
نعمتی با اشاره به اینکه بخش محدودی از این پارک مطابق ضوابط به صورت سرپوشیده برای خدمات رفاهی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است، بیان کرد: سرمایه‌گذار این پروژه در طرح پیشنهادی خود که در راستای تحقق شعار مشهد شهر دوستدار کودک تعریف شده است، به جنبه‌های آموزشی در حوزه‌های شناختی، حرکتی و خلاقیت کودکان پرداخته است. طراحان این پروژه تلاش داشته‌اند از طریق بازی و تفریح در کنار رشد جسمانی، رشد ذهنی و عاطفی کودکان را نیز ایجاد کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازنگری در طرح اعتبار پروژه پارک موضوعی کودک و سلامت به ۳۴۴ میلیارد ریال می‌رسد که مقرر گردیده ظرف مدت ۲ سال ساخت این پروژه، تامین شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.