کد خبر: ۹۹۷۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: تقاطع چند سطحی میدان نمایشگاه که عملیات اجرایی آن روز جمعه آغاز خواهد شد، طی دو سال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: تقاطع میدان نمایشگاه دارای 4 سطح است که سطح منفی یک بولوار نمایشگاه را به بولوار میثاق و سطح صفر به صورت میدان اجرا خواهد شد.
وی اضافه کرد: همچنین سطح مثبت یک این تقاطع، شرق بزرگراه امام علی(ع) را به غرب بزرگراه امام علی(ع) به سمت چناران متصل می کند.
وی تصریح کرد: سطح مثبت دو این تقاطع نیز دارای دو چپگرد است که یکی از بزرگراه امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه و چپگرد دیگر از غرب بزرگراه  امام علی (ع) از سمت چناران را به بولوار میثاق متصل خواهد کرد.
کاظمی با بیان اینکه هزینه اجرای این تقاطع 4 سطحی حدود 187 میلیارد تومان پیش بینی می شود، اظهار کرد: تامین اعتبار این پروژه 25 درصد نقد و 75 درصد غیرنقد به صورت تهاتر زمین، پروانه و مجوز تامین خواهد شد.
معاون عمران،حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده تقاطع 4 سطحی میدان نمایشگاه را ظرف 24 ماه به بهره برداری خواهیم رساند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.