کد خبر: ۹۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
امام در جمع خبرنگاران :
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از افتتاح 16 ایستگاه خط 7 مترو تا پایان سال خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی امام در حاشیه بازدید از تست گرم خط ٧ مترو تهران در بخش شرقی (حدفاصل ایستگاه مهدیه تا بسیج) با حضور در جمع خبرنگاران گفت: خط 7، ۲۷ کیلومتر طول و ۲۲ ایستگاه دارد؛ در شرایط حاضر با بهره برداری آزمایشی از دو ایستگاه به طول ۸.۵ کیلومتر در بخش شرقی، این خط در نهایت با ۲۱ کیلومتر وارد مدار بهره برداری خواهد شد. 

وی با بیان اینکه ایستگاه‌های عبوری به تدریج وارد مدار می‌شوند، ادامه داد: از مهرماه نیز هرماه یک ایستگاه وارد مدار بهره برداری می‌شود و تا پایان سال به طور کلی ۱۶ ایستگاه در خط ۷ وارد مدار بهره برداری خواهند شد.

به گفته‌ی مدیرعامل شرکت راه آهن شهری و حومه؛ شروع کار پارکینگ خط ۷ در دستور کار قرار گرفته است.

امام با اشاره به اینکه روش‌نوینی برای طراحی و راه اندازی سیستم تهویه به کار گرفته شده است، تصریح کرد: خوشحالم که این خط با سطح تکنولوژی بالا، ایمنی و صرفه جویی در مصرف آب راه اندازی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.