کد خبر: ۹۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
امام در جمع خبرنگاران :
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از افتتاح 16 ایستگاه خط 7 مترو تا پایان سال خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی امام در حاشیه بازدید از تست گرم خط ٧ مترو تهران در بخش شرقی (حدفاصل ایستگاه مهدیه تا بسیج) با حضور در جمع خبرنگاران گفت: خط 7، ۲۷ کیلومتر طول و ۲۲ ایستگاه دارد؛ در شرایط حاضر با بهره برداری آزمایشی از دو ایستگاه به طول ۸.۵ کیلومتر در بخش شرقی، این خط در نهایت با ۲۱ کیلومتر وارد مدار بهره برداری خواهد شد. 

وی با بیان اینکه ایستگاه‌های عبوری به تدریج وارد مدار می‌شوند، ادامه داد: از مهرماه نیز هرماه یک ایستگاه وارد مدار بهره برداری می‌شود و تا پایان سال به طور کلی ۱۶ ایستگاه در خط ۷ وارد مدار بهره برداری خواهند شد.

به گفته‌ی مدیرعامل شرکت راه آهن شهری و حومه؛ شروع کار پارکینگ خط ۷ در دستور کار قرار گرفته است.

امام با اشاره به اینکه روش‌نوینی برای طراحی و راه اندازی سیستم تهویه به کار گرفته شده است، تصریح کرد: خوشحالم که این خط با سطح تکنولوژی بالا، ایمنی و صرفه جویی در مصرف آب راه اندازی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.