کد خبر: ۹۹۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
پایانه های غرب، جنوب، شرق و بیهقی همزمان با اعیاد دهه ولایت غرق در نوای موسیقی اقوام شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیرحسین صدیقی مدیرعامل سازمان پایانه ها و پار کسوارهای شهرداری تهران، در تشریح این خبر گفت: رونق شادی در میان مردم با برگزاری جشن های ملی و مذهبی با بهره مندی از ظرفیت های دینی و فرهنگی کشور، حال عمومی شهر و شهروندان را بهبود می بخشد و در این بین پایانه های تهران که دروازه های پایتخت به شمار می روند و می توان گفت متراکم ترین مرکز تنوع فرهنگی، قومی و ملیتی است، بستر مناسبی برای اجرای این گونه برنامه هاست.

صدیقی در ادامه درخصوص برنامه های دهه امامت و ولایت در پایانه ها افزود : اجرای کارناوال موسیقی اقوام در پایانه های مختلف با توجه به فرهنگ و رسوم غالب هریک از پایانه ها، متناسب با مقاصد سفرها و ذائقه مسافران آن پایانه، از جمله برنامه هایی است که در حال برگزاری است.
وی همچنین با اشاره به هویت بخشی به سیمای پایانه ها با آذین بندی، نورپردازی و نصب بنر، از اجرای موسیقی سنتی و نمایش های طنز خیابانی با مضامین فرهنگ شهروندی و شهروند نمونه در چهار پایانه تهران خبر داد و افزود : تهیه و توزیع هدایا در میان کودکان و برگزاری مسابقه کتابخوانی در میان کارکنان نیز از دیگر برنامه های این سازمان در دهه ولایت خواهد بود.

در این گزارش همچنین آمده است : اجرای مراسم دعای عرفه در نمازخانه پایانه ها و پخش این دعا از تلویزیون های سالن انتظار برای مسافران از اقداماتی بود که در این روز همچون سال های گذشته انجام شد و مورد استقبال بسیار قرار گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.