کد خبر: ۹۹۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
پایانه های غرب، جنوب، شرق و بیهقی همزمان با اعیاد دهه ولایت غرق در نوای موسیقی اقوام شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیرحسین صدیقی مدیرعامل سازمان پایانه ها و پار کسوارهای شهرداری تهران، در تشریح این خبر گفت: رونق شادی در میان مردم با برگزاری جشن های ملی و مذهبی با بهره مندی از ظرفیت های دینی و فرهنگی کشور، حال عمومی شهر و شهروندان را بهبود می بخشد و در این بین پایانه های تهران که دروازه های پایتخت به شمار می روند و می توان گفت متراکم ترین مرکز تنوع فرهنگی، قومی و ملیتی است، بستر مناسبی برای اجرای این گونه برنامه هاست.

صدیقی در ادامه درخصوص برنامه های دهه امامت و ولایت در پایانه ها افزود : اجرای کارناوال موسیقی اقوام در پایانه های مختلف با توجه به فرهنگ و رسوم غالب هریک از پایانه ها، متناسب با مقاصد سفرها و ذائقه مسافران آن پایانه، از جمله برنامه هایی است که در حال برگزاری است.
وی همچنین با اشاره به هویت بخشی به سیمای پایانه ها با آذین بندی، نورپردازی و نصب بنر، از اجرای موسیقی سنتی و نمایش های طنز خیابانی با مضامین فرهنگ شهروندی و شهروند نمونه در چهار پایانه تهران خبر داد و افزود : تهیه و توزیع هدایا در میان کودکان و برگزاری مسابقه کتابخوانی در میان کارکنان نیز از دیگر برنامه های این سازمان در دهه ولایت خواهد بود.

در این گزارش همچنین آمده است : اجرای مراسم دعای عرفه در نمازخانه پایانه ها و پخش این دعا از تلویزیون های سالن انتظار برای مسافران از اقداماتی بود که در این روز همچون سال های گذشته انجام شد و مورد استقبال بسیار قرار گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.