کد خبر: ۹۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
گروه موسیقی «کالیوه» به سرپرستی سارا احمدی روز جمعه بیست و پنجم مرداد در فرهنگسرای نیاوران تهران کنسرتی را ویژه بانوان برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، گروه موسیقی «کالیوه» به سرپرستی سارا احمدی روز جمعه بیست و پنجم مرداد در فرهنگسرای نیاوران تهران کنسرتی را ویژه بانوان برگزار می‌کند. گروه «کالیوه» در این کنسرت به اجرای قطعات کردی، لری، آذری، گیلکی، شیرازی، ارمنی، افغانستانی و ... می‎پردازد.

سارا احمدی سرپرست و نوازنده دف و دایره، زهره کدخدازاده، فاطمه ساغری خواننده، بیتا احمدی دف، دایره، پریا علیاری تارباس، مینا احمدی تار، مهشاد هاتف کمانچه، غزال طهرانی سنتور و مریم احمدی تنبک اعضای گروه موسیقی «کالیوه» را تشکیل می‌دهند. 

کنسرت گروه «کالیوه» ویژه بانوان ساعت ۱۵ روز ۲۵ مرداد در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.