کد خبر: ۹۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت تحول جدی در این پژوهشگاه، خواستار تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز با حضور نخبگان حوزه و دانشگاه شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حجت الله علم الهدی روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: پژوهشگاه قوه قضاییه به تحول جدی نیاز دارد و باید به یک مرکز تصمیم‌ساز برای این قوه تبدیل شود.

وی افزود: این پژوهشگاه می‌تواند بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی برای دستگاه قضا باشد و از نخبگان حوزه و دانشگاه به ویژه جوانان دعوت می‌کنم برای تشکیل یک اتاق فکر و همفکری دراین زمینه، ما را یاری کنند.

وی که برادر زاده شهید سیدحسین علم الهدی و از جوان‌ترین مدیران حقوقی کشور است روز یکشنبه با حکم حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های قوه قضائیه معرفی شد.

علم الهدی متولد ۱۳۶۲ اهواز و دارای مدرک دکترای حقوق عمومی است. وی علاوه بر تدریس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای کتب و مقالات متعددی در حوزه‌های مختلف حقوقی است.

وی پیش از این، قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان، مدیر گروه حقوق عمومی دفتر حقوقی مرکز پژوهش‌های مجلس، عضو شورای آموزشی و پژوهشی دیوان عدالت اداری، کارشناس حقوقی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مشاور حقوقی پروژه فازهای ۱۵ و ۱۶ توسعه میادین گازی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد و از سال ۹۱ تا به حال قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.