کد خبر: ۹۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت تحول جدی در این پژوهشگاه، خواستار تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز با حضور نخبگان حوزه و دانشگاه شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حجت الله علم الهدی روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: پژوهشگاه قوه قضاییه به تحول جدی نیاز دارد و باید به یک مرکز تصمیم‌ساز برای این قوه تبدیل شود.

وی افزود: این پژوهشگاه می‌تواند بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی برای دستگاه قضا باشد و از نخبگان حوزه و دانشگاه به ویژه جوانان دعوت می‌کنم برای تشکیل یک اتاق فکر و همفکری دراین زمینه، ما را یاری کنند.

وی که برادر زاده شهید سیدحسین علم الهدی و از جوان‌ترین مدیران حقوقی کشور است روز یکشنبه با حکم حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های قوه قضائیه معرفی شد.

علم الهدی متولد ۱۳۶۲ اهواز و دارای مدرک دکترای حقوق عمومی است. وی علاوه بر تدریس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای کتب و مقالات متعددی در حوزه‌های مختلف حقوقی است.

وی پیش از این، قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان، مدیر گروه حقوق عمومی دفتر حقوقی مرکز پژوهش‌های مجلس، عضو شورای آموزشی و پژوهشی دیوان عدالت اداری، کارشناس حقوقی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مشاور حقوقی پروژه فازهای ۱۵ و ۱۶ توسعه میادین گازی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد و از سال ۹۱ تا به حال قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.