کد خبر: ۹۹۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
کارشناس هواشناسی قم:
کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه حداکثر دمای هوا طی روزهای پایانی هفته در قم ۳۷ درجه خواهد بود، گفت: حداقل دما ۲۱ درجه پیش بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: هوای امروز قم کمی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد و غبار محلی و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق است.

وی گفت: هوای این استان در روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم عنوان کرد: آسمان قم در روزهای پنج‌شنبه و جمعه صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی گفت: حداقل دمای هوای امروز قم ۲۳ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه، حداقل دمای هوای این استان در روز پنج‌شنبه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه و حداقل دمای هوای قم در روز جمعه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه خواهد بود.

ترابیان اظهار داشت: سرعت وزش باد در روزهای پایانی هفته بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.