کد خبر: ۹۹۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
کارشناس هواشناسی قم:
کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه حداکثر دمای هوا طی روزهای پایانی هفته در قم ۳۷ درجه خواهد بود، گفت: حداقل دما ۲۱ درجه پیش بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد جواد ترابیان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: هوای امروز قم کمی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد و غبار محلی و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق است.

وی گفت: هوای این استان در روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم عنوان کرد: آسمان قم در روزهای پنج‌شنبه و جمعه صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی گفت: حداقل دمای هوای امروز قم ۲۳ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه، حداقل دمای هوای این استان در روز پنج‌شنبه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه و حداقل دمای هوای قم در روز جمعه ۲۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۳۷ درجه خواهد بود.

ترابیان اظهار داشت: سرعت وزش باد در روزهای پایانی هفته بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.