کد خبر: ۹۹۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
به دلیل ادامه طوفان:
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ادامه طوفان گردوخاک و افزایش میزان آلودگی هوا، ادارات و نهادهای منطقه سیستان روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرحمن شهنوازی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به ادامه طوفان گرد و خاک و افزایش میزان آلودگی هوا، به پیشنهاد ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان ادارات ۵ شهرستان زابل، هامون، هیرمند، زهک و نیمروز روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.

وی با اشاره به اخطاریه هواشناسی سیستان و بلوچستان مبنی بر ادامه طوفان گرد و خاک تا آخر هفته جاری افزود: البته همه ادارات خدمات رسان نظیر اورژانس و مراکز درمانی آماده ارائه خدمات به مردم درگیر طوفان در منطقه سیستان هستند. 

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به میزان غلظت ذرات معلق هوا از مردم منطقه سیستان به ویژه بیماران، سالمندان و کودکان خواهشمندیم در این مدت از تردد های غیر ضروری در فضای باز خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار