کد خبر: ۹۹۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
به دلیل ادامه طوفان:
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ادامه طوفان گردوخاک و افزایش میزان آلودگی هوا، ادارات و نهادهای منطقه سیستان روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرحمن شهنوازی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به ادامه طوفان گرد و خاک و افزایش میزان آلودگی هوا، به پیشنهاد ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان ادارات ۵ شهرستان زابل، هامون، هیرمند، زهک و نیمروز روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.

وی با اشاره به اخطاریه هواشناسی سیستان و بلوچستان مبنی بر ادامه طوفان گرد و خاک تا آخر هفته جاری افزود: البته همه ادارات خدمات رسان نظیر اورژانس و مراکز درمانی آماده ارائه خدمات به مردم درگیر طوفان در منطقه سیستان هستند. 

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به میزان غلظت ذرات معلق هوا از مردم منطقه سیستان به ویژه بیماران، سالمندان و کودکان خواهشمندیم در این مدت از تردد های غیر ضروری در فضای باز خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.