کد خبر: ۹۹۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
رئیس استان زنجان:
رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در این استان توسط بسیج سازندگی پرداخت‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرهاد امندی در گفتگو با خبرنگاران به فعالیت‌های بسیج سازندگی استان زنجان طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۱۵۰ پروژه عمرانی در بخش آب‌رسانی، مرمت، مدرسه و ساخت خانه عالم توسط بسیج سازندگی استان اجرا شد. 

وی به پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب اقتصاد مقاومتی در استان  توسط بسیج سازندگی پرداخت‌شده است.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه استان زنجان در همه بخش ها برنامه‌ریزی و تلاش لازم را دارند. 

امندی تأکید کرد: بسیج سازندگی اهدافی را در برنامه‌های خود دارد که در قالب برنامه‌ریزی پنج ساله و یک ساله انجام می‌دهد و در سال جاری طرح های عمرانی خوبی در دست اجرا است. 

وی گفت: عمده طرح‌های اجراشده اقتصاد مقاومتی در استان زنجان مربوط به صنایع غذایی و صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی بوده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.