کد خبر: ۹۹۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
رئیس استان زنجان:
رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در این استان توسط بسیج سازندگی پرداخت‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرهاد امندی در گفتگو با خبرنگاران به فعالیت‌های بسیج سازندگی استان زنجان طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۱۵۰ پروژه عمرانی در بخش آب‌رسانی، مرمت، مدرسه و ساخت خانه عالم توسط بسیج سازندگی استان اجرا شد. 

وی به پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب اقتصاد مقاومتی در استان  توسط بسیج سازندگی پرداخت‌شده است.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه استان زنجان در همه بخش ها برنامه‌ریزی و تلاش لازم را دارند. 

امندی تأکید کرد: بسیج سازندگی اهدافی را در برنامه‌های خود دارد که در قالب برنامه‌ریزی پنج ساله و یک ساله انجام می‌دهد و در سال جاری طرح های عمرانی خوبی در دست اجرا است. 

وی گفت: عمده طرح‌های اجراشده اقتصاد مقاومتی در استان زنجان مربوط به صنایع غذایی و صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی بوده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.