کد خبر: ۹۹۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد از فعالیت ۴۵۰۰ دستگاه تاکسی فرسوده در مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی فی ما بین شهرداری مشهد و  یکی از بانک ها با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: عمر تقریبی ناوگان تاکسیرانی شهرداری مشهد نزدیک به ۷ سال است که به نوعی جزء ناوگان‎های فرسوده حمل و نقل عمومی است.

وی ادامه داد: اگر این تفاهم‎نامه امضا نمی‎شد، عمر تقریبی خودروهای تاکسی به ۷.۸ می‎رسید که خوشبختانه با تدبیر مدیریت شهری، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری یکی از بانک ها این همکاری به مرحله اجرا در آمد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: اولین شهر در بین کلانشهرها هستیم که تفاهم نامه بانکی برای کمک هزینه خرید تاکسی امضا کرده است.

محبی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۳ هزار و ۵۰۰ خودروی تاکسی به غیر از خودروهای خدمات‎رسانی مثل سرویس مدارس، در سطح شهر رفت و آمد می‎کنند که تعداد ۴۵۰۰ خودرو فرسوده به حساب می‎آید. 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.