کد خبر: ۹۹۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: در حال حاضر دو روز بازار در بیرجند فعال بوده و دو روز بازار جدید تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن خسروی با اشاره به وضعیت بازارهای بیرجند بیان کرد: در حال حاضر دو روز بازار و هشت بازارچه محلی در بیرجند فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه در نظر داریم بازار بلوار مسافر هم به روزبازار تبدیل شود، افزود: همچنین تا پایان سال جاری دو روز بازار جدید در شهر راه اندازی می شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند با اشاره به فروش میوه توسط وانت بارها در حاشیه خیابان ها بیان کرد: از دو هفته پیش این وضعیت به خوبی کنترل شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری بیرجند با اشاره به رسالت خبرنگاران بیان کرد: این قشر از افراد زحمت کشی در جامعه بوده که کمتر دیده شده اند.

خسروی خواستار تعامل خبرگزاری مهر با شهرداری منطقه دو شد و افزود: این امر باعث کاهش بروکراسی اداری و افزایش رضایت مندی ها می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.