کد خبر: ۹۹۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: در حال حاضر دو روز بازار در بیرجند فعال بوده و دو روز بازار جدید تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن خسروی با اشاره به وضعیت بازارهای بیرجند بیان کرد: در حال حاضر دو روز بازار و هشت بازارچه محلی در بیرجند فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه در نظر داریم بازار بلوار مسافر هم به روزبازار تبدیل شود، افزود: همچنین تا پایان سال جاری دو روز بازار جدید در شهر راه اندازی می شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند با اشاره به فروش میوه توسط وانت بارها در حاشیه خیابان ها بیان کرد: از دو هفته پیش این وضعیت به خوبی کنترل شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری بیرجند با اشاره به رسالت خبرنگاران بیان کرد: این قشر از افراد زحمت کشی در جامعه بوده که کمتر دیده شده اند.

خسروی خواستار تعامل خبرگزاری مهر با شهرداری منطقه دو شد و افزود: این امر باعث کاهش بروکراسی اداری و افزایش رضایت مندی ها می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.