کد خبر: ۹۹۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در جاده کرج - چالوس خبر داد که یازده مصدوم برجا گذاشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر مهرداد بابایی در گفتگو با خبرنگاران از وقوع حادثه تصادف زنجیره ای با یازده مصدوم در محور کرج - چالوس خبر داد و اظهار کرد: در این حادثه که صبح امروز در محدوده وینه به وقوع پیوست، یک دستگاه چیلی، دو دستگاه پراید و یک دستگاه سمند با هم برخورد شدید داشتند.

وی ادامه داد: به دنبال وقوع این حادثه بلافاصله سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد، پس از عملیات رهاسازی توسط عوامل هلال احمر، خدمات درمانی پیش بیمارستانی نیز توسط عوامل اورژانس حاضر در محل به مصدومان ارائه شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز در ادامه گفت: مصدومان حادثه که شش نفر آقا و پنج نفر خانم بودند توسط چهار دستگاه آمبولانس اعزامی به مراکز درمانی امام علی (ع) و شهید مدنی شهر کرج  منتقل شدند.

بابایی بیان کرد: هفت تن از مصدومان انتقالی، آسیب های سطحی و چهار تن مصدومیت جدی داشتند.

وی در پایان افزود: این حادثه تصادف زنجیره ای خوشبختانه مورد فوتی نداشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.