کد خبر: ۹۹۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در جاده کرج - چالوس خبر داد که یازده مصدوم برجا گذاشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر مهرداد بابایی در گفتگو با خبرنگاران از وقوع حادثه تصادف زنجیره ای با یازده مصدوم در محور کرج - چالوس خبر داد و اظهار کرد: در این حادثه که صبح امروز در محدوده وینه به وقوع پیوست، یک دستگاه چیلی، دو دستگاه پراید و یک دستگاه سمند با هم برخورد شدید داشتند.

وی ادامه داد: به دنبال وقوع این حادثه بلافاصله سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد، پس از عملیات رهاسازی توسط عوامل هلال احمر، خدمات درمانی پیش بیمارستانی نیز توسط عوامل اورژانس حاضر در محل به مصدومان ارائه شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز در ادامه گفت: مصدومان حادثه که شش نفر آقا و پنج نفر خانم بودند توسط چهار دستگاه آمبولانس اعزامی به مراکز درمانی امام علی (ع) و شهید مدنی شهر کرج  منتقل شدند.

بابایی بیان کرد: هفت تن از مصدومان انتقالی، آسیب های سطحی و چهار تن مصدومیت جدی داشتند.

وی در پایان افزود: این حادثه تصادف زنجیره ای خوشبختانه مورد فوتی نداشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار