کد خبر: ۹۹۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر؛
به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر و از محل درآمدهای حاصل از فروش سهمیه سوخت مرزنشینان، ۲۷۰ میلیارد ریال به حساب مرزنشینان استان واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدمهدی شهریاری در این خصوص افزود: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر و از محل درآمدهای حاصل از فروش سهمیه سوخت مرزنشینان، ۲۷۰ میلیارد ریال به حساب مرزنشینان استان واریز شد.

وی با بیان اینکه در همین راستا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به حساب هر خانواده مرزنشین استان واریز شده است ادامه داد: این میزان اعتبار به حساب ۸۹ هزار و ۹۶۹ خانوار مرزنشین استان واریز شده است.

استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، کردستان و خوزستان از جمله استانهای مرزی هستند که عواید حاصل از فروش سوخت به مرزنشینان پرداخت می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.