کد خبر: ۹۹۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
به زودی در شهردای منطقه 12 انجام می شود
شهردار منطقه 12 از بازگشایی دفتر نمایندگی سازمان آتش نشانی تهران در ساختمان مرکزی شهرداری این منطقه خبر داد و گفت: این اقدام با هدف چابک سازی سازمانی و تسریع در انجام ماموریت ها و پاسخگویی به شهروندان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمد سعادتی در خصوص ارتقا ایمنی و افزایش آمادگی در مقابل حوادث و خطرات احتمالی در منطقه 12 گفت: این مسئله با وجود تراکم فعالیت ها و استقرار صنوف، همچنین فرسودگی های کالبدی و وجود حساست های سیاسی و اجتماعی بسیار کلیدی و مورد توجه است.

وی ادامه داد:به این منظور با هدف افزایش هماهنگی های بین سازمانی جلسه فنی و مدیریتی با حضور مدیریت سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد.

سعادتی تصریح کرد:با توافق طرفین بزودی برای اولین بار دفتر نمایندگی سازمان آتش نشانی تهران در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 12 با هدف چابک سازی سازمانی و تسریع در انجام ماموریت ها و پاسخگویی به شهروندان بازگشایی می شود.

شهردار منطقه 12 عنوان کرد: مساله بازار تهران و جلب مشارکت دستگاه های همکار در مدیریت شهری و افزایش تنش مشارکت مردم در برطرف کردن نواقص موجود در حوزه ایمنی و کاهش سطح آسیب پذیری احتمالی بررسی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.