کد خبر: ۹۹۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
به زودی در شهردای منطقه 12 انجام می شود
شهردار منطقه 12 از بازگشایی دفتر نمایندگی سازمان آتش نشانی تهران در ساختمان مرکزی شهرداری این منطقه خبر داد و گفت: این اقدام با هدف چابک سازی سازمانی و تسریع در انجام ماموریت ها و پاسخگویی به شهروندان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمد سعادتی در خصوص ارتقا ایمنی و افزایش آمادگی در مقابل حوادث و خطرات احتمالی در منطقه 12 گفت: این مسئله با وجود تراکم فعالیت ها و استقرار صنوف، همچنین فرسودگی های کالبدی و وجود حساست های سیاسی و اجتماعی بسیار کلیدی و مورد توجه است.

وی ادامه داد:به این منظور با هدف افزایش هماهنگی های بین سازمانی جلسه فنی و مدیریتی با حضور مدیریت سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد.

سعادتی تصریح کرد:با توافق طرفین بزودی برای اولین بار دفتر نمایندگی سازمان آتش نشانی تهران در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 12 با هدف چابک سازی سازمانی و تسریع در انجام ماموریت ها و پاسخگویی به شهروندان بازگشایی می شود.

شهردار منطقه 12 عنوان کرد: مساله بازار تهران و جلب مشارکت دستگاه های همکار در مدیریت شهری و افزایش تنش مشارکت مردم در برطرف کردن نواقص موجود در حوزه ایمنی و کاهش سطح آسیب پذیری احتمالی بررسی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار