کد خبر: ۹۹۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران گفت: تهران به شهری برای آزمون پروژه‌های هوشمند تبدیل می‌شود و تا سال ۱۴۰۰ حدود ۱۰۰ پروژه هوشمند شهری اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد فرجود  پروژه‌های مرتبط با برنامه "تهران هوشمند" را در دو دسته سرویس‌های شهروندی و خدمات درون شهرداری تهران تعریف کرد و گفت: شهر تهران تبدیل به شهری برای آزمون پروژه‌های هوشمند خواهد شد و 100 پروژه هوشمند شهری به‌صورت پایلوت تا 1400 عملیاتی می‌شود، در این زمینه برنامه‌ریزی کاملی انجام شده است تا فرآیند فعالیت‌ها براساس برنامه‌هایی که طراحی شده انجام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا "سامانه تهران من" دچار اختلال است، گفت: بیش از 20 سامانه کشوری از جمله شهرداری، پلیس، ثبت اسناد و املاک به سامانه" تهران من" وصل هستند و یکی از بزرگترین  سامانه‌های کشور است و 1 میلیون و 800 هزار نفر حقیقی و حقوقی در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران خاطرنشان کرد: به هر حال در دوره ثبت‌نام با توجه به حجم زیاد مراجعه که در تیرماه داشتیم و عمدتاً به‌خاطر اتصالاتی که این سامانه به سایر سامانه‌ها داشت بعضاً در برخی از موارد دچار اختلال بود که این مورد نیز برطرف شده است و سامانه" تهران من" جزو بهترین سامانه‌های کشور است.

وی افزود: بحث طرح ترافیک خبرنگاری و همچنین کارت بلیت خبرنگاری به سامانه ارتباطی ندارد و در واقع در این سامانه محدودیتی برای ثبت‌نام شهروندان برای استفاده از خدمات مورد نظرشان وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران تصریح کرد: اگر مواردی و اختلالاتی وجود دشته باشند شهروندان می‌توانند از طریق شماره 137 تماس برقرار کرده و یا از طریق سامانه اختلالات را ثبت و پیگیری کنند ما کاملاً آماده پاسخگویی هستیم و هر روز تعداد بسیاری از افراد از سامانه استفاده می‌کنند و بیش از 1 میلیون و 800 هزار نفر از آن استفاده می‌کنند.

فرجود تأکید کرد: موضوعات محتوایی اعم از اشتباه کد ملی از مواردی است که شهروندان می‌توانند آن را پیگیری کنند.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار