کد خبر: ۹۹۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
گشهرفردا از بازگشت رسمی کارت سوخت گزارش داد
درحالی سوخت گیری 24 میلیون خودرو و موتورسیکلت از امروز صرفا با کارت سوخت انجام می شود که شرکت ملی پالایش اعلام کرده است ،رمز همه کارتهای سوخت چهار رقم آخر کد ملی دارندگان کارت سوخت خواهد بود
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بازگشت کارت سوخت در حالی امروز اجرایی می‌شود که شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده است مردم همچنان می توانند با کارت آزاده جایگاه داران سوخت گیری کنند.

 با این حال این شرکت اعلام کرده است که از  امروز سوختگیری در جایگاه‌های سوخت صرفاً با  خبرنگار کارتهای شخصی انجام شده و رمز همه کارتهای سوخت چهار رقم آخر کد ملی دارندگان کارت سوخت خواهد بود بر اساس اطلاعیه های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت در حال تردد دارای کارت سوخت هستند و فرایند دستور آن کارت‌های  المثنی نیز تا یک ماه آینده خاتمه خواهد یافت .

جزئیات سوخت گیری با کارت سوخت و 4 رقم کد ملی


همچنین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده است که آن بخش از هموطنانی که هنوز کارت سوخت دریافت نکرده و یا به دنبال اخذ کارت  المثنی هستند باید به پلیس به +10 مراجعه کرده و با پرداخت ۱۰ هزار تومان طی دو هفته و همچنین ثبت نام در سایت برای ثبت نام غیر حضوری اقدام کنند.

 امیر وکیل زاده مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده است ۳ هزار و ۹۰۰ جایگاه سوخت در کشور از نظر سخت افزاری و نرم افزاری آماده خدمات رسانی به مردم خواهند بود.

 وی خاطرنشان است در مورد خودروهای نو شماره گفته است برای آنها به صورت پیش فرض کارت سوخت صادر می‌شود و درب منزل مالک خودرو تحویل داده شده و زمان استفاده از کارت سوخته منقضی نمی شود و مهم نیست کارتکی صادر شده باشد.

 وکیل زاده مهمترین نقش و کارت سوخت و جلوگیری از قاچاق سوخت دانسته و تصریح کرده است در همه شهرها کارت سوخت فعال خواهد بود و از فردا در تمام کشور با کارت سوخت سوخت گیری انجام می‌شود و این مسئله در هوشمند کردن میزان مصرف سوخت و جلوگیری از قاچاق نقش موثری خواهد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.