کد خبر: ۹۹۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
شهردار منطقه یک مشهد در مرکز 137 خبر داد
شهردار منطقه یک مشهد از پیشرفت 45 درصدی احداث پارکینک پرستار با اجرای 5 طبقه تا کنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد اصغری در حاشیه پاسخگویی مستقیم به تماس های شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار داشت: قطعا پیام هایی که از سوی مردم به عنوان ذینفعان و صاحبان اصلی شهر به کارشناسان مرکز 137 اعلام می شود، برای ما که توفیق خدمتگذاری به این شهروندان خوب را داریم می تواند در همه تصمیم گیری ها و اجرای پروژه های مختلف و همچنین جهت نظارت رایگان بر عملکرد مدیریت شهری از سوی مردم موثر باشد.
وی افزود: ما نیز در پی ابلاغ شهردار مشهد، اهمیت ویژه ای برای پیام های مردمی 137 قائل بوده و این موارد را توسط حوزه های مختلف در منطقه، پیگیری، پاسخگویی و در صورت امکان اجرا می نماییم.
اصغری در مورد مهمترین اقدامات در دست اجرای این منطقه نیز گفت: یکی از مهمترین معضلاتی که امروز هم توسط شهروندان در تماس با 137 به آن اشاره شد، وجود مطلب پزشکان در خیابان احمدآباد و ترافیک ناشی از آن است، ما برای کاهش تبعات این موضوع، اقدام به ساخت پارکینگ 10 طبقه پرستار به مساحت 10 هزار متر مربع کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه این پارکینگ گنجایش حدود 250 خودرو را خواهد داشت، اذعان داشت: تاکنون 5 طبقه از این پارکینگ احداث شده و پروژه دارای پیشرفت فیزیکی 45 درصد می باشد که مطابق برنامه زمانبندی، تا اردیبهشت سال 99 به بهره برداری می رسد.

*پایان فاز اول پیاده روسازی بولوار سجاد تا پایان شهریورماه 97

شهردار منطقه یک ادامه داد: احداث سوله چند منظوره بحران نیز در مجد 28 آغاز شده که در مواقع عادی، به عنوان سالن ورزشی از آن استفاده خواهد شد، در مجاورت این سوله بحران نیز، یک پایگاه آتش نشانی در حال احداث است که هر دوی این مجموعه ها تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.
اصغری افزود: جهت بهبود وضعیت حمل و نقل و ترافیک منطقه نیز، اصلاح هندسی برخی از معابر اجرا شده و تعداد دیگری در دست اقدام است. همچنین پیاده روسازی فاز اول بولوار سجاد از چهارراه تا بزرگراه آزادی، از پیشرفت 90 درصدی برخوردار بوده که تا پایان شهریورماه سال جاری، به پایان می رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.