کد خبر: ۹۹۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
با تلاش گسترده آتش نشانان؛
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از مهار آتش سوزی انبارهای چوب خیابان موحدین در میدان توحید مشهد، با حضور به موقع و موثر آتش نشانان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آتشپاد دوم امیر عزیزی با بیان این مطلب افزود: حادثه آتش سوزی در انبارهای بزرگ چوب در خیابان موحدین مشهد به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع و بافت تجاری، مسکونی منطقه، ده ها آتش نشان را به همراه خودروهای سبک و سنگین اطفاء حریق و ۲ دستگاه نردبان پلتفرم، ماشین های حامل تجهیزات تنفسی و چندین دستگاه تانکر آبرسانی از شهرداری را به محل حادثه اعزام کرد. 
وی اظهار کرد: در این حادثه مقدار زیادی چوب، تخته، الوار و پالت های چوبی در دو انبار بزرگ به دلایل نامشخص، دچار آتش سوزی شده بود. 
عزیزی با بیان اینکه آتش کاملا شعله ور و در حال گسترش بود افزود: در مجاورت محل آتش سوزی، چندین انبار دیگر، مغازه و منزل مسکونی وجود داشت که آتش نشانان در یک عملیات هماهنگ و مداوم موفق به مهار آتش و پیشگیری از سرایت حریق به بافت پیرامونی محل حادثه شدند.
وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی با تلاش موثر و به موقع نیروهای آتش نشان، بدون هرگونه مصدومی در کمتر از ۹۰ دقیقه خاموش شد.
عزیزی اضافه کرد: با توجه به تجاری بودن محل و نیز چیدمان غیراصولی مصنوعات چوبی در این انبارها و دیگر اقلام قابل اشتعال و سریع الاشتعال در محل روند، لکه گیری و کاوش این آتش سوزی با دقت زیاد همراه بود که این عملیات با حضور ۱۰۰ آتش نشان و ۵۰ خودرو سبک و سنگین اطفاء حریق تا حوالی ظهر امروز دوشنبه ادامه داشت.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد تصریح کرد: در این آتش سوزی به هفت باب مغازه خسارت وارد آمد و با توجه به گستردگی این آتش سوزی، اعلام علت دقیق وقوع این حریق نیازمند بررسی های دقیق تر کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.