کد خبر: ۹۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از استقرار 90 اکیپ برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام در سطح شهر در روز عید قربان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از محل های عرضه دام زنده و کشتارگاه های فیاض بخش و صنعتی مشهد گفت: با استقرار این 90 اکیپ خوشبختانه نظارت خوبی در شهر روی موضوع فروش و ذبح غیرمجاز دام صورت گرفت و حتی این اکیپ ها خارج از مرزهای خدمات رسانی معاونت خدمات شهری را هم کنترل کردند.
وی با تاکید بر اینکه با توجه به برنامه صورت گرفته در روز عید قربان دام و گوشت سالم و بهداشتی در اختیار شهروندان قرار گرفته است، تصریح کرد: به منظور سهولت در تردد شهروندان و عرضه دام و گوشت سالم، 5 محل مجاز عرضه دام زنده در سطح شهر برای امروز در نظر گرفته شده که طی بازدیدهای صورت گرفته استقبال مردم هم بسیار خوب بوده است. 
یعقوبی با بیان اینکه شهرداری مشهد در مجاورت آسایشگاه معلولان فیاض بخش عرصه ای را به مساحت بیش از 1000 مترمربع آماده سازی کرده است تا شهروندان به سهولت بتوانند دام سالم تهیه کنند، ادامه داد: همچنین در مجموعه فیاض بخش کشتارگاه هم فعال است و شهروندان می توانند به صورت رایگان از تمامی مجموعه ها خدمات دریافت کنند.
معاون شهردار مشهد ادامه داد: به دلیل رعایت مسایل بهداشتی در تمامی مراکز عرضه و کشتار دامپزشک مستقر شبکه دامپزشکی حضور دارد، بر همین اساس از شهروندان هم می خواهیم تا از مراکز غیرمجاز، دام خود را تهیه نکنند.
وی در ادامه با اشاره به بازدید خود از کشتارگاه صنعتی مشهد عنوان کرد: این مجتمع نیز با همکاری شهرداری برای روز عید قربان خدمات رایگان به شهروندان ارایه میکند و مردم می توانند با حضور در این مرکز در زمانی بسیار کوتاه دام زنده را تهیه و پس از کشتار بهداشتی به صورت بسته بندی شده تحویل بگیرند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.