کد خبر: ۹۹۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
مدیرکل راهداری اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طبق آخرین آمار احصا شده دلیل ۷۰ درصد تصادفات در محورهای مواصلاتی استان اردبیل انحراف به چپ، تجاوز و سبقت غیرمجاز اعلام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رحمتی در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی استان اردبیل و کنترل ترافیک افزود: رانندگان با سعه صدر باید به رعایت قوانین التزام بیشتری داشته و برای جلوگیری از اتفاقات تلخ رانندگی از انحراف به چپ، سرعت غیرمجاز و تجاوز به خطوط دیگران خودداری به عمل آورند.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته ۱۵۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل به ثبت رسیده است، افزود: این میزان از عبور و مرورها توسط ۶۴ سامانه تردد شمار ثبت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل نگهداری از راه‌های مواصلاتی را از جمله وظایف خطیر این مجموعه معرفی کرد و ادامه داد: لکه گیری، ایجاد روشنایی و خط کشی محورها با جدیت در حال انجام بوده و امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات انجام وظایف مذکور تداوم یابد.

رحمتی به ضرورت فرهنگسازی برای برخورداری از سفری ایمن در بین اقشار مختلف مردم تاکید کرد و افزود: تاکنون بیش از ۴۴ هزار دانش آموز در مقاطع ابتدایی و راهنمایی از آموزش‌های ایمنی لازم برخوردار شدند؛ همچنین با شکل گیری همکاری مناسب با آموزش و پرورش و مدارس استان ایمن سازی مدارس حاشیه راه‌ها انجام پذیرفته است.

وی از برگزاری ۲۴۱ همایش آموزشی بین موتورسوران نیز خبر داد و تصریح کرد: تاکنون بیش از نه هزار و ۵۵۰ کلاه ایمنی رایگان بین موتورسواران اهدا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل یادآور شد: به منظور بالا بردن ضریب ایمنی بین موتورسواران استان وسایل و تجهیزاتی همچون شبرنگ، چراغ‌های خاص و کپسول‌های آتش نشانی اعطا شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار