کد خبر: ۹۹۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در اجرای طرح عملیاتی دو روزه مبارزه با سارقان، ۱۵سارق با ۳۹ فقره سرقت دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید محسن نقی زاده در گفتگو با خبرنگاران افزود: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس در سطح شهرستان، در پایان این طرح دو روزه ۱۵ سارق دستگیر شدند که سارقان در بازجویی های پلیسی به ۱۹فقره سرقت منزل، هشت فقره سرقت مغازه، چهار فقره سرقت لوازم داخل خودرو، دو فقره سرقت از ساختمان نیمه کاره، دو فقره کیف قاپی، یک فقره موبایل قاپی، سه  فقره سرقت سیم برق و در مجموع ۳۹ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

وی اظهار کرد: همچنین مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی شامل یک دستگاه خودروی تاکسی پراید، ابزار کار ساختمانی، یک دستگاه موتور کولر گازی، یک دستگاه تلویزیون معمولی، سه عدد سیلندرگاز و همچنین تعدادی لوازم آشپزخانه و مقدار تقریبی۱۲گرم هروئین و ۱۶گرم تریاک نیز از این افراد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان یادآور شد: برخی از سارقان به دادسرا معرفی و برخی دیگر همچنان تحت بازجویی پلیس برای تکمیل تحقیقات و سایر اعترافات قرار دارند.

وی از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی، به توصیه‌های پلیس در پیشگیری از وقوع انواع سرقت‌ها توجه ویژه داشته باشند و هر گونه موارد مشکوک و یا فعالیت سارقان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار