کد خبر: ۹۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
مدیرعامل آبفا رفسنجان خبر داد
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری شهرستان رفسنجان از بازسازی بیش از ۱۲ کیلومتر از شبکه آبرسانی شهر رفسنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین چرخ انداز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: فرسودگی شبکه های توزیع آب منجر به هدر رفت آب در شبکه شده که بازسازی شبکه های فرسوده می توان از هدر رفت آب جلوگیری کرد.

وی بیان کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۱۲ هزار و ۸۶۳ متر شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان بازسازی شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری شهرستان رفسنجان تصریح کرد: کنترل و پایش شبکه های آبرسانی جلوگیری از صدمات و شبکه توزیع و توجه به استانداردهای موجود از جمله برنامه های مهم این شرکت برای تامین آب است.

چرخ انداز نتایج حاصل از اجرای عملیات اصلاح وبازسازی شبکه آب رسانی راجلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی در شبکه توزیع کاهش حوادث اتفاقات تعدیل وتقویت فشار در شبکه آب رسانی بر شمرد.

وی با اشاره به اقدامات در حال انجام برای تقویت شبکه آب شهر رفسنجان تصریح کرد: اجرای خط ۴۰۰ پلی اتیلن و ۳۵۰ چدن در بلوار جمهوری و مطهری تا میدان ولی عصر عج به طول شش کیلومتر جهت تقویت فشار در خیابانهای مدرس، رسول هاشمی، معراج، باهنر و مصطفی خمینی تقریبا شمال رفسنجان در حال اجرا است که تا پایان شهریورماه امسال به اتمام رسیده و تقریبا کمبود فشار در این مناطق را مرتفع می کند.

چرخ انداز با بیان اینکه کل شبکه توزیع شهر رفسنجان هزار و ۴۲۰ کیلومتر است، عنوان کرد: طی این مدت به منظور ارائه خدمت به مشترکین جدید ۱۴ هزار و ۲۰۰ متر شبکه آبرسانی شهرستان توسعه یافته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار