کد خبر: ۹۹۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک هزار و ۹۹۶ طرح اشتغالزای روستایی در استان همدان ۲۶۷ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد توصیفیان در نشست تخصصی مدیران و کمیته نظارت بر طرحهای اشتغال روستایی عنوان کرد :از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی تاکنون به تعداد یک هزار و ۹۹۶ طرح مبلغ ۲۶۷ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۶ درصد پرداخت شده است.

دبیر کار گروه اشتغال استان همدان گفت:به لحاظ درصد تحقق عملکرد تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان های تویسرکان ۱۲۴ درصد و فامنین۹۴ درصد و به لحاظ مبلغ جذب تسهیلات شهرستان های ملایر  با ۴۸ میلیارد تومان، همدان با ۴۲ میلیارد تومان و نهاوند با ۳۳میلیارد تومان  بیشترین جذب اعتبار تسهیلات روستایی را در استان همدان داشته اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به تاکیدات استاندار همدان در خصوص نظارت تسهیلات پرداختی اشتغال زا اظهار کرد: از یک هزار و ۹۸۵ طرح عقد قرارداد و پرداخت شده تسهیلات روستایی استان همدان تعداد یک هزار و ۶۸۹ طرح توسط کمیته های نظارت شهرستانی و تعداد ۴۷۷ طرح توسط کمیته نظارت استانی مورد بازدید و نظارت قرار گرفتند.

توصیفیان گفت: در این بازدید ها با متقاضیانی که تسهیلات را دریافت کرده و تعهدات خود را ایفا نکرده اند مطابق قوانین و ضوابط نظارتی اقدام و مکلف به عودت تسهیلات دریافتی شده اند.

وی افزود: به لحاظ تعداد طرح های نظارت شده شهرستانهای تویسرکان و نهاوند و به لحاظ کیفیت و جدیت در برخورد با متقاضیانی که تعهدات خود را ایفا نکرده اند شهرستانهای ملایر و اسدآباد جدیت بیشتری داشته اند.

وی گفت: در مجموع با ۱۹ طرح به دلیل عدم اجرای تعهدات دریافت کنندگان تسهیلات برخورد قانونی شده و در نهایت توسط بانکهای عامل تسهیلات اخذ شده مرجوع و دین به حال شده اند.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار