کد خبر: ۹۹۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک هزار و ۹۹۶ طرح اشتغالزای روستایی در استان همدان ۲۶۷ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد توصیفیان در نشست تخصصی مدیران و کمیته نظارت بر طرحهای اشتغال روستایی عنوان کرد :از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی تاکنون به تعداد یک هزار و ۹۹۶ طرح مبلغ ۲۶۷ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۶ درصد پرداخت شده است.

دبیر کار گروه اشتغال استان همدان گفت:به لحاظ درصد تحقق عملکرد تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان های تویسرکان ۱۲۴ درصد و فامنین۹۴ درصد و به لحاظ مبلغ جذب تسهیلات شهرستان های ملایر  با ۴۸ میلیارد تومان، همدان با ۴۲ میلیارد تومان و نهاوند با ۳۳میلیارد تومان  بیشترین جذب اعتبار تسهیلات روستایی را در استان همدان داشته اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به تاکیدات استاندار همدان در خصوص نظارت تسهیلات پرداختی اشتغال زا اظهار کرد: از یک هزار و ۹۸۵ طرح عقد قرارداد و پرداخت شده تسهیلات روستایی استان همدان تعداد یک هزار و ۶۸۹ طرح توسط کمیته های نظارت شهرستانی و تعداد ۴۷۷ طرح توسط کمیته نظارت استانی مورد بازدید و نظارت قرار گرفتند.

توصیفیان گفت: در این بازدید ها با متقاضیانی که تسهیلات را دریافت کرده و تعهدات خود را ایفا نکرده اند مطابق قوانین و ضوابط نظارتی اقدام و مکلف به عودت تسهیلات دریافتی شده اند.

وی افزود: به لحاظ تعداد طرح های نظارت شده شهرستانهای تویسرکان و نهاوند و به لحاظ کیفیت و جدیت در برخورد با متقاضیانی که تعهدات خود را ایفا نکرده اند شهرستانهای ملایر و اسدآباد جدیت بیشتری داشته اند.

وی گفت: در مجموع با ۱۹ طرح به دلیل عدم اجرای تعهدات دریافت کنندگان تسهیلات برخورد قانونی شده و در نهایت توسط بانکهای عامل تسهیلات اخذ شده مرجوع و دین به حال شده اند.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.