کد خبر: ۹۹۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
سرپرست فوریت های پزشکی گلستان خبرداد
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان از واژگونی پژو ۲۰۶ در سد بوستان که منجر به کشته و زخمی شدن ۶ نفر شد، خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا کمال غریبی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: واژگونی یک دستگاه پژو ۲۰۶ به داخل سد بوستان به اورژانس گزارش شد.

وی افزود: بلافاصله سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵و هلال احمر به محل اعزام شدند.

کمال غریبی گفت: به گزارش حاضران مدتی از سقوط گذشته و کسی متوجه سقوط خودرو به داخل سد نشده بود لذا سه نفر بخاطر غرق شدگی و جراحات حین سقوط فوت شدند.

وی با بیان این که اجساد تحویل نیروی انتظامی شدند، ادامه داد: سه مصدوم دیگر حادثه نجات یافتند ولی دچار کاهش سطح هوشیاری(کما) و شکستگی و آسیب های متعدد هستند.

طبق گفته کمال غریبی مصدومان به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله منتقل شده و یکی از مصدومان که دختربچه حدود ۱۲ ساله است در اتاق عمل تحت جراحی و دختر هشت ساله دیگر در icu و خانم ۴۰ ساله در اورژانس خدمات تخصصی دریافت کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار