کد خبر: ۹۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد از اجرای دو پروژه مرمت و بهسازی راه‌ها در شهرهای ابرکوه و مهریز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از این پروژه ها، درزگیری و لکه گیری محور ابرکوه ـ یزد است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی عنوان کرد: قرارداد این پروژه به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال با هدف نگهداری و حفظ روسازی آسفالت موجود و لکه گیری‌های موضعی منعقد شده است.

رستگاری تاکید کرد: در صورت تامین اعتبارات پیش بینی شده، تا پایان سال جاری وضعیت رویه محور ابرکوه ـ یزد محدوده سعید آباد به سمت یزد به صورت کامل پایش و تمام نواقص و خرابی‌های موجود در آن ترمیم و بهسازی خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد ادامه داد: پروژه دیگر، عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور مهریز ـ مروست، محدوده تقاطع باغ دهوک است.

رستگاری با اشاره به آغاز اجرای این پروژه بیان کرد: این پروژه با قراردادی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال اجرا می شود و شامل بهسازی و روکش آسفالت حدود پنج کیلومتر از محور مهریز ـ مروست به همراه ساماندهی تقاطع باغ دهوک خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبارات پیش بینی شده برای این طرح، تا پایان سال جاری تکمیل و سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.