کد خبر: ۹۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد از اجرای دو پروژه مرمت و بهسازی راه‌ها در شهرهای ابرکوه و مهریز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از این پروژه ها، درزگیری و لکه گیری محور ابرکوه ـ یزد است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی عنوان کرد: قرارداد این پروژه به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال با هدف نگهداری و حفظ روسازی آسفالت موجود و لکه گیری‌های موضعی منعقد شده است.

رستگاری تاکید کرد: در صورت تامین اعتبارات پیش بینی شده، تا پایان سال جاری وضعیت رویه محور ابرکوه ـ یزد محدوده سعید آباد به سمت یزد به صورت کامل پایش و تمام نواقص و خرابی‌های موجود در آن ترمیم و بهسازی خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد ادامه داد: پروژه دیگر، عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور مهریز ـ مروست، محدوده تقاطع باغ دهوک است.

رستگاری با اشاره به آغاز اجرای این پروژه بیان کرد: این پروژه با قراردادی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال اجرا می شود و شامل بهسازی و روکش آسفالت حدود پنج کیلومتر از محور مهریز ـ مروست به همراه ساماندهی تقاطع باغ دهوک خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبارات پیش بینی شده برای این طرح، تا پایان سال جاری تکمیل و سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار