کد خبر: ۹۹۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف بیش از ۶۷کیلو موادمخدر از نوع تریاک و حشیش در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید محمد موسوی با اشاره به جزئیات خبر، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران حین کنترل خودروهای عبوری در محور گچساران - شیراز،   به یک دستگاه خودروی ال نود به رانندگی شخصی با هویت معلوم و سرنشینی خانمی با هویت معلوم مظنون شده که پس از هماهنگی با مقام قضایی، خودروی مورد نظر را مورد بررسی قرار دادند.

موسوی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از این خودرو، مقدار ۳۹ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲۸ کیلو و ۷۰۰گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.

وی افزود: در همین راستا دو نفر قاچاقچی با هویت معلوم دستگیر و  با تشکیل پرونده در این مورد متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرقته و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و گفت: مردم و همشهریان عزیز باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار