کد خبر: ۹۹۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف بیش از ۶۷کیلو موادمخدر از نوع تریاک و حشیش در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید محمد موسوی با اشاره به جزئیات خبر، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران حین کنترل خودروهای عبوری در محور گچساران - شیراز،   به یک دستگاه خودروی ال نود به رانندگی شخصی با هویت معلوم و سرنشینی خانمی با هویت معلوم مظنون شده که پس از هماهنگی با مقام قضایی، خودروی مورد نظر را مورد بررسی قرار دادند.

موسوی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از این خودرو، مقدار ۳۹ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲۸ کیلو و ۷۰۰گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.

وی افزود: در همین راستا دو نفر قاچاقچی با هویت معلوم دستگیر و  با تشکیل پرونده در این مورد متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرقته و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و گفت: مردم و همشهریان عزیز باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.