کد خبر: ۹۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
رئیس پلیس فتای انتظامی آذربایجان غربی گفت:سه کلاهبردار اینترنتی با ذخیره اطلاعات ۲۵۰۰ کارت بانکی در رایانه، اقدام به برداشت غیر مجاز ۵ میلیارد ریالی از حساب این افراد کرده بودند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ اکبر نصرتی در این خصوص اظهارداشت: سه کلاهبردار اینترنتی با ذخیره اطلاعات ۲۵۰۰ کارت بانکی در رایانه، اقدام به برداشت غیر مجاز ۵ میلیارد ریالی از حساب این افراد کرده بودند که توسط پلیس فتای استان دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پس از دریافت شکایت یکی از شهروندان ارومیه مبنی بر برداشت غیر مجاز اینترنتی به مبلغ ۱۸۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال از حسابش بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتای استان قرار گرفت.

سرهنگ نصرتی افزود: با بکار گیری شگردهای تخصصی کارشناسان پلیس ، موفق به شناسایی این افراد در شهر تهران شده و پس از طرح ریزی عمیلیاتی و اخذ دستور قضایی در یک عملیات غافلگیرانه سه متهم شناسایی و دستگیر شدند .

رئیس پلیس فتای انتظامی استان گفت: این افراد با روشهای  اقدام به ایجاد درگاه جعل کرده و با ذخیره سازی اطلاعات سوژه های خود نسبت به خالی کردن وجوه موجود در کارت های بانکی کاربران اقدام می کردند.

وی افزود: از محل اختفای دستگیرشدگان تا کنون ۸۵۰ میلیون ریال وجه نقد و مقدار زیادی گوشی تلفن همراه و نیز قولنامه خرید ملک و خودرو کشف و ضبط شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.