کد خبر: ۹۹۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
شهردار منطقه 4 مشهد با حضور در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد:
شهردار منطقه 4 مشهد از افتتاح طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر در بهمن ماه امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامی زه آب با بیان این مطلب، گفت: طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر در فضایی به مساحت 5000 مترمربع و با اعتبار 25 میلیارد ریال در دست احداث است که طبق برنامه زمانبندی شده در بهمن ماه امسال افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه طرح توسعه این گود 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این گود، اولین گود کشتی استاندارد در ایران است که با ظرفیت 2500 نفر در خدمت مردم قرار دارد.
شهردار منطقه 4 مشهد به اجرای برخی طرح‌های گردشگری در حریم شهر اشاره کرد و اظهار داشت: درصدد هستیم طرح‌های گردشگری را در این منطقه اجرا کنیم، تا منطقه 4 را به منطقه نمونه گردشگری در مشهد مبدل سازیم.
غلامی عنوان کرد: اجرای طرح‌هایی از قبیل پیست اتومبیلرانی، دوچرخه‌سواری، بالن سواری و غیره در دستور کار است که در مرحله دریافت مجوزهای لازم به این منظور هستیم. 
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع لزوم همکاری رسانه‌ها با مدیران شهری در اطلاع‌رسانی دقیق و موثر به شهروندان تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها در عصر حاضر و در موقعیت کنونی دارای جایگاه ویژه‌ای هستند و می‌توانند برای پیشبرد اهداف تعیین شده همسو و همگام با مدیران باشند و به مردم آگاهی و اطلاعات درست و قابل اعتماد بدهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.