کد خبر: ۹۹۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
شهردار منطقه 4 مشهد با حضور در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد:
شهردار منطقه 4 مشهد از افتتاح طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر در بهمن ماه امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامی زه آب با بیان این مطلب، گفت: طرح توسعه گود چوخه شهید بابانظر در فضایی به مساحت 5000 مترمربع و با اعتبار 25 میلیارد ریال در دست احداث است که طبق برنامه زمانبندی شده در بهمن ماه امسال افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه طرح توسعه این گود 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این گود، اولین گود کشتی استاندارد در ایران است که با ظرفیت 2500 نفر در خدمت مردم قرار دارد.
شهردار منطقه 4 مشهد به اجرای برخی طرح‌های گردشگری در حریم شهر اشاره کرد و اظهار داشت: درصدد هستیم طرح‌های گردشگری را در این منطقه اجرا کنیم، تا منطقه 4 را به منطقه نمونه گردشگری در مشهد مبدل سازیم.
غلامی عنوان کرد: اجرای طرح‌هایی از قبیل پیست اتومبیلرانی، دوچرخه‌سواری، بالن سواری و غیره در دستور کار است که در مرحله دریافت مجوزهای لازم به این منظور هستیم. 
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع لزوم همکاری رسانه‌ها با مدیران شهری در اطلاع‌رسانی دقیق و موثر به شهروندان تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها در عصر حاضر و در موقعیت کنونی دارای جایگاه ویژه‌ای هستند و می‌توانند برای پیشبرد اهداف تعیین شده همسو و همگام با مدیران باشند و به مردم آگاهی و اطلاعات درست و قابل اعتماد بدهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار