کد خبر: ۹۹۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
در بازدید معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از منطقه 3 مشهد اعلام شد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد و شهردار منطقه 3 از میزان پیشرفت پروژه‎های احداث پارک خطی بزرگراه شهید میرزایی، احداث فضای سبز بوستان نظام دوست، احداث بوستان خطی دروی 6، احداث فضای سبز معبر عمومی شهرک مهرگان، بوستان خطی حاشیه کال دروی بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی با اشاره به پروژه‎های عمرانی و فضای سبز منطقه گفت: پروژه احداث بوستان خطی بزرگراه شهید میرزایی با مساحت بیش از 4000 هزار مترمربع و با اعتبار 550 میلیون تومان تا پایان شهریورماه به بهره‎برداری خواهد رسید.
وی افزود: فضای سبز بوستان نظام دوست با اعتبار بالغ بر دو میلیارد و 300 میلیون تومان و مساحت 17 هزار مترمربع و بوستان خطی حاشیه با 6100 مترمربع و اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان تا شهریورماه جاری احداث و به بهره‌برداری خواهد شد.
معاون شهردار مشهد تاکید کرد: فضای سبز معبر عمومی شهرک مهرگان با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی و مساحت 4290 مترمربع تا دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید؛ همچنین اعتبار تخصیص یافته شده برای این پروژه 380 میلیون تومان است.
وی ضمن اشاره به دو پروژه پارک خطی دروی 1/6 و پارک خطی حاشیه دروی 7 گفت: این دو پروزه که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد به ترتیب با مساحت 8700 مترمربع و اعتبار بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون تومان و 12 هزار و 600 مترمربع و اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

آزادی مشروط بیت کوین نیاز به تصویب قوانین مکمل دارد

یک کارشناس اقتصادی گفت : با وجود آنکه استفاده از بیت کوین در شرایط تحریمی می تواند راهگشا باشد ، با توجه به عدم آشنایی عامه مردم با زبان انگلیسی و بلاکچین امکان کلاهبرداری و فرارهای مالیاتی باید با تصویب قوانین مکمل دیده شود.
مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

مجلس اصلاح نظام بانکی را با طرح جامع بانکداری اسلامی کلید زد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه بانکداری اسلامی گفت:لایحه بانکداری اسلامی تا پایان هفته نهایی شده و برای ارائه در صحن آماده خواهد شد.