کد خبر: ۹۹۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی خبر داد
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از افزایش پروازهای فرودگاه تبریز به مقصد عسلویه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین آذری در این خصوص گفت: در پی درخواست های مکرر مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز، شرکت هواپیمایی کاسپین اقدام به افزایش پرواز در مسیر تهران – تبریز – عسلویه و عسلویه – تبریز- تهران کرده است.

وی افزود:  پرواز تهران – تبریز – عسلویه روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۹:۳۰ دقیقه وارد فرودگاه تبریز خواهد شد و در ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه با هواپیمای MD۸۳  به سمت عسلویه حرکت خواهد کرد و هم چنین پرواز عسلویه – تبریز – تهران روزهای جمعه انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است هم اکنون از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز پروازهای داخلی به مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، شیراز، بندرعباس، عسلویه، کیش، رشت، ساری و کرمان  برقرار می باشد و هم چنین تعداد پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین بطور میانگین در ماه از ۵۶ پرواز به ۷۲ پرواز افزایش پیدا کرده است که در مسیرهای تهران – تبریز – تهران و هم چنین تهران – تبریز – عسلویه انجام می پذیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.