کد خبر: ۹۹۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی خبر داد
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از افزایش پروازهای فرودگاه تبریز به مقصد عسلویه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین آذری در این خصوص گفت: در پی درخواست های مکرر مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز، شرکت هواپیمایی کاسپین اقدام به افزایش پرواز در مسیر تهران – تبریز – عسلویه و عسلویه – تبریز- تهران کرده است.

وی افزود:  پرواز تهران – تبریز – عسلویه روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۹:۳۰ دقیقه وارد فرودگاه تبریز خواهد شد و در ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه با هواپیمای MD۸۳  به سمت عسلویه حرکت خواهد کرد و هم چنین پرواز عسلویه – تبریز – تهران روزهای جمعه انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است هم اکنون از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز پروازهای داخلی به مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، شیراز، بندرعباس، عسلویه، کیش، رشت، ساری و کرمان  برقرار می باشد و هم چنین تعداد پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین بطور میانگین در ماه از ۵۶ پرواز به ۷۲ پرواز افزایش پیدا کرده است که در مسیرهای تهران – تبریز – تهران و هم چنین تهران – تبریز – عسلویه انجام می پذیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.