کد خبر: ۹۹۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
دبیر پویش عروسی خوبان با تأکید بر شناسایی زوج هایی که برای آغاز زندگی مشترک به نوعی دچار مشکل شده اند، گفت: ۸۸۸ زوج در مناطق سیل زده مورد حمایت قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدصادق صادقی در نشست خبری بنیاد کرامت امام رضا (ع) که امروز برگزار شد، گفت: هدف اولیه ما شناسایی و حمایت از ۸۸۸ زوج  های جوان در مناطق محروم در مناطق سیل زده بود که هر کدام به نوعی دچار مشکلاتی برای شروع زندگی‌شان بودند و در این خصوص توانستیم به تعدادی از آنها در جهت رفع مشکلاتشان کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه حمایت از خانواده ها و زوج های نیازمند جزو مهمترین اهداف ما محسوب می شود، گفت: با همکاری شبکه خانواده فعالان رضوی توانستیم در ۲۷ شهرستان زوج های محروم را شناسایی کنیم به طوری که تاکنون ۴۱۰ زوج تحت پوشش قرار گرفته اند.

صادقی تأکید کرد: این پویش ادامه دارد و در مرحله بعدی قرار است تمامی ۸۸۸ زوج تحت پوشش قرار گیرند.

وی گفت: ۸۵۰ میلیون تومان توسط تشکل های مردمی برای حمایت از زوج های محروم اختصاص یافت و بنیاد کرامت رضوی نیز یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت کرد و در مجموع با حمایت ۲۶۰ میلیون تومانی مردم، دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جمع آوری شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.