کد خبر: ۹۹۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
رسولی خواستار شد
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران لایحه ساماندهی مراکز آموزش علمی _ کاربردی را به شورا ارسال کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید حسن رسولی در تذکر پیش از دستور خود در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر گفت: طرح ساماندهی مراکز آموزش علمی _ کاربردی شهرداری تهران، سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته در 15 اردیبهشت ماه امسال در صحن شورای شهر به تصویب رسید. بر اساس این طرح شهرداری تهران موظف شده نسبت به ساماندهی موسسه و مراکز آموزشی علمی _ کاربردی خود از ۹ مرکز به ۴ مرکز اقدام کند.
 
وی ادامه داد:مطابق بند «الف» ماده واحده این طرح، در راستای کمک به اجرای بهتر ماموریت های ذاتی شهرداری تهران، سازمان ها و شرکت های تابعه، قرار شد مراکز آموزشی علمی _ کاربردی در حوزه های ایمنی و آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، فناوری، نوسازی و شهر هوشمند و فرهنگی و اجتماعی که تداوم فعالیت آنان مورد نیاز است، حداکثر در چهار مرکز به فعالیت خود ادامه دهد و شهرداری تهران فهرست رشته‌های هر یک از مراکز آموزشی چهارگانه را جهت تصویب شورای شهر تهران ارائه کند.
 
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: در جلسه کمیته منابع انسانی و تشکیلات که اول تیرماه امسال برگزار شد، کد رشته های تحصیلی موسسات علمی _ کاربردی در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد سرپرست موسسه اموزش عالی علمی _ کاربردی شهرداری تهران، جلساتی با کمیسیون‌های مرتبط با حوزه‌های تعیین شده داشته باشند تا رشته‌های تحصیلی تعیین و تکلیف و نهایی شود.  
 
رسولی تاکید کرد: با توجه به اینکه تا آغاز سال تحصیلی 99-98 حدود یک و ماه نیم باقی مانده است، لازم است در اسرع وقت نسبت به ارائه لایحه مربوط به تعیین فهرست رشته های هر یک از مراکز آموزشی چهارگانه به شورای شهر اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.